terazmuzyka.pl
Teraz Rock 2620V  
szy | 23 lipca 2018
36

Sierpniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

The Who, Guns N' Roses, Stone Sour, Iron Maiden, Wilki czy Krzysztof Zalewski – to tylko niektórzy wykonawcy, o których piszemy w sierpniowym „Teraz Rocku”. Nadchodzący numer trafi do sprzedaży już w najbliższą środę. 

Nie da się ukryć, że brytyjska formacja The Who, na której czele - od samego początku - stoją wokalista Roger Daltrey oraz gitarzysta Pete Townshend, to jedna z najbardziej wpływowych grup w historii muzyki rockowej. Postanowiliśmy to właśnie ich uhonorować 16-stronicową wkładką w sierpniowym numerze „Teraz Rocka”, aby móc przybliżyć bogate dokonania twórców słynnego utworu „My Generation”. Historia zespołu, ciekawostki, recenzje wszystkich wydawnictw i wiele więcej – to wszystko znajdziecie wewnątrz miesięcznika. Dla fanów The Who pozycja obowiązkowa!

W nadchodzącej odsłonie „Teraz Rocka” pojawią się ciekawe wywiady. Robert Gawliński wspomina początki działalności Wilków i mówi o planach. Poza nim wśród przepytanych przez nas muzyków znaleźli się chociażby Krzysztof Zalewski, który przybliży kulisy tegorocznej edycji Męskiego Grania, Marek Piekarczyk, czyli już były wokalista legendarnej formacji TSA, a także przedstawiciele zagranicznych zespołów - Stone Sour czy Marillion.

Nie możemy też zapomnieć o artykułach. Zwłaszcza o tym, który został poświęcony grupie Guns N' Roses, a konkretnie reedycji kultowego już, debiutanckiego albumu „Appetite for Destruction”. Ikoniczna okładka będzie „witała” Was w kioskach w całej Polsce. W ubiegłym miesiącu odszedł kolejny wielki muzyk - perkusista Pantery, Vinnie Paul. Przypomnimy jego sylwetkę oraz dokonania w nowym numerze. Coś dla siebie znajdą także fani takich zespołów, jak m.in. Iron Maiden, Saxon czy Muse. Przyjrzymy się także bacznie płytom, które ukazały się na rynku czterdzieści lat temu w zestawieniu Rock AD 1978.

Koncertowe lato w naszym kraju w pełni, dlatego też w sierpniowym numerze znajdziecie sporo relacji. Nasi wysłannicy zobaczyli na żywo m.in. The Rolling StonesPearl Jam, Guns N' Roses, Ozzy'ego Osbourne'a, Deep Purple czy Queens of the Stone Age

Ponadto - jak co miesiąc - nie zabraknie wiadomości ze świata rocka i recenzji wszystkich najważniejszych wydawnictw, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku.

Nowy „Teraz Rock” do sprzedaży trafi 25 lipca. Będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, naszym sklepie internetowym i e-Kiosku.

Komentarze (36)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Fanrockaprogresywnego [83.20.***.***] dodano: 23.07.2018, 10:13 #1
Zespół Marillion zakończył swą działalność 23 lipca 1988 roku.
Pokaż odpowiedzi (5)
Pan czytelnik [89.64.***.***] dodano: 23.07.2018, 10:17 #7
Wow! Dobra okładka, należy się Gunsom jak nigdy. Bałem się że będzie kolejna o nich wkładka Uśmiech Bardzo mnie ucieszyło że tym razem The Who. Z przyjemnością przeczytam.
Rododendron [89.64.***.***] dodano: 23.07.2018, 13:29 #8
No wreszcie okładka o The Who, w końcu to jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki rockowej. Może poświęcono im jakąś wkładkę w czasach Tylko Rocka, ale to przecież było dwadzieścia parę lat temu. Poza tym świetna okładka tego numeru, jedna z najlepszych od dawna.
ratmsoad dodano: 23.07.2018, 14:18 #9
Okładka rewelacja, za wkładkę wielkie brawa. Zobaczymy w środę dokładnie co oprócz tego w środku. Na ten moment zapowiada się bardzo dobrze.
thecrow6 dodano: 23.07.2018, 15:26 #10
Okładka chyba najlepsza w historii. Więcej takich...
deFranco dodano: 23.07.2018, 18:08 #11
Rock AD 1978 ? Bardziej czekałem na "Rock AD 1977", zdecydowanie bardziej przełomowy. Od siebie, od dłuższego czasu, proponuję "Rock AD 1993", chyba ostatni taki ROK w Rocku. Potem było już tylko gorzej.

Co do wkładki, mam wszystkie stare, więc dla mnie wybór średni.
Raczej dla mnie będzie to gorsza kopia. Mimo wszystko to dobry
symptom, że ktoś sobie przypomniał o latach 60-tych i nie chodzi
o The Beatles.
Pokaż odpowiedzi (9)
Tom [94.254.***.***] dodano: 23.07.2018, 21:39 #21
Na pewno kupię. Mnie też wzięło. Okładka super. The who! BOMBA nareszcie. Ostatnio pismo kupiłem w marcu 2017..
Rock n rolf [94.254.***.***] dodano: 23.07.2018, 22:17 #22
Zapowiada sie najciekawszy numer od wielu miesięcy.☺oby tak dalej
midge ure [188.146.***.***] dodano: 23.07.2018, 22:56 #23
Witam.ponawiam prośbę o wkładkę z Ultravox
Tamika [195.205.***.***] dodano: 24.07.2018, 10:13 #24
okładka wymiata!!! kupie na bank!
Meloman [79.186.***.***] dodano: 24.07.2018, 12:03 #25
Nie możecie zmienić tytułu papierowego czasopisma na Teraz Muzyka i pisać o tym samym, co tutaj? Przecież to bez sensu, że tam tylko o rocku a tutaj także o disco polo, rapie, techno i innych gatunkach muzycznych.
Rocker [94.254.***.***] dodano: 25.07.2018, 10:47 #26
Pod zdjęciem Pantery daliście podpis Damageplan, skucha
johnny [89.64.***.***] dodano: 26.07.2018, 12:14 #27
Szkoda, że papier Teraz Rocka jest coraz gorszej jakości. Kiedyś był z lepszego materiału, a teraz coraz bardziej przypomina papier zwykłych codziennych gazet...
Sławek [78.10.***.***] dodano: 01.08.2018, 11:53 #28
Wkładka o the Who już kiedyś była - w latach dziewięćdziesiątych. Ale OK.
Ja oczekuję na wkładki o: ULTRAVOX, THE CULT, COCTEAU TWINS, SIOUXSIE AND THE BANSHEES, THE MISSION, KATE BUSCH, BJORK & SUGARCUBES, SHINEAD'O'CONNOR.
Pokaż odpowiedzi (3)
wojtek920213 dodano: 01.08.2018, 20:20 #32
Nie będę się niczego czepiał, ale liczę że kiedyś może popiszecie o takich grupach jak Rival Sons lub The Brew. Jakaś wkładka (mimo że zespoły w miarę młode), albo artykuł większy.. Zresztą ci drudzy 5 października nowy album wypuszczą więc z chęcią poczytałoby się.
Pokaż odpowiedzi (2)
El Dupa [95.40.***.***] dodano: 04.08.2018, 21:41 #35
A kiedy wkładka o zespole El Dupa?
Pokaż odpowiedzi (1)