terazmuzyka.pl
Koncerty 172V  
mg | 6 lipca 2020
0

Simply Red w Polsce w 2021 roku. Bilety trafiły do sprzedaży!

Niedawno polski koncert Simply Red nie tylko został przeniesiony na 2021 roku, ale również zmieniono jego lokalizację. Teraz do sprzedaży trafiły wejściówki na to wydarzenie!

Koncert Simply Red, zaplanowany na 25 listopada tego roku na COS Torwar w Warszawie, został niedawno przeniesiony na 11 listopada 2021 do Atlas Areny w Łodzi.

Wszyscy fani, którzy zakupili bilet na koncert w Warszawie, mają możliwość wymiany biletu na koncert w Łodzi w tej samej kategorii cenowej przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży (począwszy od 22 czerwca). Bileteria, za której pośrednictwem zakupiłeś bilet, skontaktuje się z wszystkimi.

- napisał wówczas organizator, Live Nation Polska.

Poinformowano ponadto, że wejściówki na przyszłoroczny koncert Simply Red trafią do sprzedaży 6 lipca. Tak też się stało:

Simply Red uznawany za jeden z najlepszych zespołów wywodzących się z Wielkiej Brytanii, grających muzykę na żywo, powraca ze swoimi hitami wszech czasów tj. „Stars", „Holding Back The Years", „Fairground", czy „Money’s Too Tight To Mention", a także z całkowicie nowymi, mocno emocjonalnymi utworami


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 102V  
0

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
Koncerty 581V  
0

Cieszanów Rock Festiwal Online się nie odbędzie [OŚWIADCZENIE]

rf | fot. Cieszanów Rock Festiwal Facebook | 18 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group