terazmuzyka.pl
Koncerty 391V  
mg | fot. Wiktor Franko | 10 lipca 2018
0

Siostry Przybysz ponownie łączą siły – wspólna trasa koncertowa

Paulina i Natalia Przybysz ponownie spotkają się na scenie. Podczas wyjątkowej, zapowiedzianej właśnie trasie koncertowej zaprezentują swoje solowe płyty oraz zaśpiewają wspólnie.

Już tej jesieni muzyczne serca słuchaczy rozgrzeje seria dziesięciu wyjątkowych koncertów pod znakiem Pauliny i Natalii Przybysz. Na wspólnej trasie koncertowej artystki zaprezentują publiczności swoje solowe albumy – „Światło Nocne”, „Chodź Tu!” oraz niezapomniany wspólny finał.

Brodka, Kayah, Przybysz. Kolejne koncerty z cyklu „Women's Voices”

Artystki w październiku i listopadzie odwiedzą dziesięć polskich miast. Oto plakat promujący ich wspólną trasę:

„Światło Nocne” to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku „Prąd”. Album zapowiadał singiel „Światło nocne”. Piosenka opowiada o tym, co widoczne i o tym, co ukryte, a także o balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Płytę dodatkowo promują takie utwory jak „Świat wewnętrzny”, „Dzieci malarzy” czy „Czarny”.

Paulina Przybysz natomiast przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, aby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Jej debiutancki album nosi tytuł „Chodź Tu” i jak sama artystka zaznacza – występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, ponieważ „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Single promujące płytę to „Dzielne kobiety”, „Pirx” i „Drewno”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 360V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 672V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group