terazmuzyka.pl
Film / serial 1225V  
rf | 9 kwietnia 2019
2

Slash: Czy powstanie filmowa biografia Guns N' Roses?

Sukcesy filmów „Bohemian Rhapsody” i „Brud” sugerują, że twórcy filmowi będą szukali innych zespołów, których historię mogliby przedstawić na dużym ekranie. Czy wśród nich będą Guns N' Roses?

Filmy biograficzne o Queen i Motley Crue cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności. Wkrótce premierę będzie miała też filmowa biografia Eltona Johna. Czy możliwe, że twórcy filmowi w dalszej części przeniosą na ekran historię Guns N’ Roses?

Chociaż burzliwa historia Guns N’ Roses wydaje się idealną do przerobienia na film biograficzny, Slash jest bardzo sceptyczny. W wywiadzie dla radia „Futuro” powiedział:

Kilka dni temu oglądałem film o Motley Crue i był świetny. Przeniósł mnie do lat 80., przypomniałem sobie te lata. Dowiedziałem się też paru rzeczy, o których nie miałem pojęcia. Wyszło świetnie. Ale nie chciałbym, żeby powstał podobny film o Guns N’ Roses. Nie potrafię sobie wyobrazić, kto zagrałby poszczególnych członków zespołu. Znalezienie odpowiednich aktorów wydaje się niemożliwe.

Slash zaproponował inny pomysł, mianowicie film dokumentalny o Guns N’ Roses:

Mamy dużo materiałów koncertowych z lat 90. W latach 1991-1994 filmowaliśmy niemal każdy dzień Guns N’ Roses w drodze. Taśmy te siedzą w szufladach. Chciałbym, żeby ktoś je zmontował i wypuścił. Zobaczymy, czy tak się stanie.

Slash wyjawił też, że na październik Guns N’ Roses mają zaplanowaną krótką trasę, po której zamierzają wejść do studia:

Do sierpnia będę grał z The Conspirators, a potem wrócę do Guns N’ Roses, który ma zaplanowaną krótką trasę w październiku. Dużo się mówi o nowej płycie, ale jak dotąd jeszcze nic nie zrobiliśmy. Po trasie jednak skupimy się na niej. W zależności od tego, jak potoczą się sprawy z Guns N’ Roses, za jakiś czas powrócą też The Conspirators. Już zacząłem pisać kawałki na nową płytę The Conspirators.

Równie optymistycznie o powstaniu nowej płyty Guns N’ Roses wypowiada się basista Duff McKagan.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Antyfan1906 [185.49.***.***] dodano: 09.04.2019, 22:53 #1
Nie rozumiem tego , jeden góra dwa dobre rockowe albumy i wielkie halo . Lubię ich czasem posłuchać ale nie rozumiem tego szumu. Pozdrawiam
Marcin [77.91.***.***] dodano: 10.04.2019, 22:12 #2
Guns'n'roses to ostatni zespół z nurtu prawdziwego, naturszczykowego rocknrolla! Ok, nagrali jedną znakomitą płytę, którą mogę nazwać też wzorem jeśli chodzi o miksowanie. Dwie kolejne były dobre, kolejna niezła, a ostatniej nawet raz nie słyszałem.
Ale to ostatni zespół, który od zera, przeszedł do bohatera. Z tanich klubów na areny. Bez YT, kanałów TV, MySpace i ogólnie cyfrowej plagi. Takich już po nich nie było.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group