terazmuzyka.pl
Pitbulek 2477V  
mg | 2 sierpnia 2020
2

Slash (Guns N' Roses) o walce z nałogami: To było naprawdę trudne

Slash jest jednym z muzyków, który od dłuższego czasu nie prowadzi tak zwanego „rockandrollowego trybu życia”. Opowiedział, jak trudnym zadaniem było rzucenie alkohol i narkotyków.

Gitarzysta Guns N’ Roses od kilkunastu lat jest czysty – nie pije i nie zażywa narkotyków. Przyznał, że przechodzenie przez proces odstawiania jest bardzo trudne, ale jeszcze większym problemem jest uświadomienie sobie, w jak trudnej sytuacji się jest w danym momencie. W wywiadzie dla magazynu „Kerrang!” powiedział:

Miałem dość tych doświadczeń, na które większość osób powiedziałoby: „Dobra, kończę z tym”. Nie czułem żadnego strachu. Robiłem to, co robiłem. Biorąc wszystko pod uwagę, jakoś udało mi się funkcjonować i iść do przodu. Problemem stało się to dopiero w 2005 roku. W 2001 był moment, że poważnie rozchorowałem się od alkoholu i to nieco mnie spowolniło, ale wróciłem do nałogu.

- powiedział. I kontynuował:

2004 i 2005 były kiepskie, a w 2006 roku powiedziałem: „Wiesz co? To już nie jest zabawne. Nie da się w nieskończoność odtwarzać tego, co działo się w latach 80. Nigdy nie będzie już tak zajebiście”. Pewnie, acz powoli odstawiałem używki, ale to było naprawdę trudne zadanie, żeby całkowicie się z tego uwolnić.

Przyznał, że choć jest czysty od 2006 roku, miewał trudne momenty, ale zawsze starał się znaleźć sobie nowe zajęcie, które odciągałoby jego uwagę od chęci powrotu do nałogu. Przyznał, że gdyby nie jego silna wola, prawdopodobnie już byłby martwy.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Liam Howlett Wlkp [37.47.***.***] dodano: 02.08.2020, 22:11 #1
Nałogi to najgorsze dziadostwo.Jestem czysty dwa lata.Życie w trzeźwości po 25 latach ostrego picia to jest dopiero wyzwanie.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Pitbulek 2403V  
Pitbulek 2613V  
Pitbulek 284V  
0

Raper Kid Cudi wytatuował sobie Kurta Cobaina [FOTO]

rf | fot. THE BULL PEN | 26 sierpnia 2020
Pitbulek 5903V  
34

Producent Metalliki o grze Larsa Ulricha: Był beznadziejny

rf | fot. Merijn Bos | 24 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group