terazmuzyka.pl
Pitbulek 3662V  
mg | 2 stycznia 2018
1

Slash o kulisach powrotu do Guns N' Roses

Powrót Guns N’ Roses w niemalże najmocniejszym składzie był dla wielu szokiem. O tej niezwykłej reaktywacji opowiedział Slash, gitarzysta grupy.

W kwietniu 2016 roku zespół Guns N’ Roses zagrał pierwszy koncert po powrocie Slasha i Duffa McKagana. Było to ogromne wydarzenie, o którym rozpisywały się media na całym świecie. Szczególnie, że Slash i Axl Rose byli pokłóceni niemalże przez 20 lat.

Najbardziej wyczekiwane płyty 2018 roku [ŚWIAT]

O pierwszej po długich latach rozmowie z Axlem Rose’em, do której doszło w 2015 roku, opowiedział w ostatnim wywiadzie Slash:

Najpierw rozmawialiśmy przez telefon, a później spotkaliśmy się, gdy wróciłem do miasta. Byłem w Peru. Dokładnie to pamiętam. To spotkanie było niezwykle oczyszczające. Wszystko dlatego, że istnieje pewna więź, która nigdy nie została złamana, a gdy dzieją się złe rzeczy, ta więź sprawia, że cała sytuacja ma na ciebie bardzo negatywny wpływ.

- powiedział gitarzysta w wywiadzie z Nikkim Sixxem. I kontynuował:

Zawsze coś takiego istniało, ale nie będę wchodził na osobiste tematy... Przez te 20 lat, czy ile to trwało, było między nami dużo negatywnych uczyć. Zawsze jednak były w nas te pozytywne emocje – coś jak w małżeństwie, gdy kogoś kochasz. Takie uczucia istniały, ale były przykryte przez te wszystkie negatywne rzeczy. W mediach pojawiało się wiele informacji na nasz temat, które były mocno przerysowane, dlatego gdy pierwszy raz pogadaliśmy było naprawdę fajnie.

Pierwsze koncerty w niemalże najmocniejszym składzie okazały się ogromnym sukcesem, a bilety sprzedawały się bardzo dobrze, co zaprowadziło Guns N’ Roses na pierwsze miejsca najbardziej dochodowych tras koncertowych. W tych okolicznościach grupa postanowiła grać dalej i zapowiedziała już szereg koncertów na 2018 rok.

Również w Polsce

Tegoroczna europejska trasa koncertowa Guns N’ Roses wystartuje 3 czerwca w Berlinie i potrwa do 21 lipca, kiedy to dotrze do Göteborga. Po drodze Axl Rose i koledzy ponownie odwiedzą Polskę. Zespół wystąpi 9 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Ogólnodostępna sprzedaż biletów rozpoczęła się 16 listopada o godzinie 10:00. Ceny biletów: 

  • GA1 EE - 499 zł
  • GA1 - 349 zł
  • GA2 - 249 zł
  • Sektor czerwony - 330 zł
  • Sektor żółty - 449 zł
  • Sektor brązowy - 220 zł

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
The GUNNER [31.0.***.***] dodano: 03.01.2018, 14:53 #1
Kocham ich, od zawsze kochałem i kochać zawsze będę. Ale zeszli się tylko i wyłącznie dla kapuchy. Mòwienie, że jest inny powòd to zwykłe pieprzenie bzdur.
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group