terazmuzyka.pl
Film / serial 1083V  
rf | 16 października 2019
0

Slash, Ozzy, Lemmy i inni w filmie dokumentalnym o słynnym klubie

Już niedługo premierę będzie miał dokument poświęcony słynnemu klubowi Rainbow. Będzie w nim można zobaczyć słynne gwiazdy.

Wyreżyserowany przez Zaka Knutsona film „The Rainbow” opowiada historię słynnego klubu Rainbow Bar & Grill mieszczącego się w Los Angeles przy Sunset Strip. Częstymi bywalcami tego klubu są liczne gwiazdy rocka. Był on jednym z ulubionych miejsc, w których przebywał Lemmy Kilmister. Film będzie opowiadał historię tego założonego w 1972 roku klubu i to jak pomógł zaistnieć wielu gwiazdom rocka.

W filmie ujrzymy wywiady zarówno z żyjącymi gwiazdami, jak Slash, Ozzy Osbourne, Gene Simmons czy Lita Ford, jak i archiwalne nagrania ze zmarłym w 2015 roku Lemmym Kilmisterem.

Premiera filmu „The Rainbow” przewidziana jest na 29 października na iTunes.

Ozzy Osbourne przekłada koncerty

Ozzy Osbourne i Judas Priest mieli odbyć wspólną trasę w tym roku. Po wypadku Ozzy’ego została ona przełożona na początek 2020 roku. Ale i ta data okazała się zbyt wczesna. Ozzy wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że jeszcze nie doszedł do siebie:

Jak pewnie wiecie, albo i nie, na początku roku nieszczęśliwie upadłem. Uszkodziłem sobie kręg w szyi i musiałem przejść operację. Mam w swojej szyi więcej śrub niż samochód.

Nie umieram, dochodzę do siebie. Zajmuje to jednak nieco więcej czasu niż podejrzewaliśmy. Zanudzam się leżąc całe dnie w łóżku. Nie mogę się doczekać aż wrócę do roboty, ale musicie wykazać się nieco większą cierpliwością. Przekładam europejską trasę, bo nie jestem gotów.

Nie przechodzę na emeryturę. Zagram te koncerty, ale kiedy powrócę na scenę chcę być w stu procentach gotowy i dać takiego czadu, że spadną wam laczki. Przygotowuję też nowy album.

Nie podano, kiedy trasa z Judas Priest się odbędzie, ale krążą plotki, że dopiero w 2021 roku. Ozzy zamierza powrócić na scenę w maju, kiedy to odbędzie się trasa po USA.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

„Tron 3” ma reżysera

rf | 11 sierpnia 2020
0

Jared Leto wcieli się w Andy'ego Warhola

rf | fot. Gage Skidmore | 8 sierpnia 2020
2

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group