terazmuzyka.pl
Film / serial 1171V  
rf | 26 stycznia 2018
0

Slash, Ozzy Osbourne, Jeff Goldblum i inni w filmie „#NoJoke” [WIDEO]

Gwiazdy sceny i wielkiego ekranu wzięły udział w filmie „#NoJoke” poruszającym temat znęcania się w szkole.

W wyreżyserowanym przez Manfreda Beckera filmie „#NoJoke” śledzimy losy Andrew Cole’a, który spotyka się z różnymi gwiazdami, starając się ich namówić na udział w piosence wspierającej ofiary szkolnych prześladowań.

Jonathan Davis (Korn) publikuje filmowy teledysk

W filmie zobaczymy takie postaci, jak Slash, Ozzy Osbourne, perkusistę Red Hot Chili Peppers, Chada Smitha oraz zmarłego w 2015 roku Lemmy’ego Kilmistera, a także gwiazdy wielkiego ekranu, w tym Jeffa Goldbluma i Patricka Stewarta. Dzielą się oni swoimi doświadczeniami z prześladowaniem.

Producent filmu, Jason Loftus, mówi:

Mamy ogromny szacunek do wszystkich artystów, którzy przyczynili się do powstania filmu. Nikt z nich nie wiedział, kim jest Andrew i nie musieli mu pomagać. Jesteśmy wdzięczni, że tak wielu zainteresowało się jego misją. Niektórzy znają znęcanie się z autopsji – jako ofiary lub prześladowcy – i chcieli, żeby ludzie wiedzieli, że nie są sami. Mocno wierzymy, że film ten wniesie coś do dyskusji na temat prześladowania. Prześladowanie boli, ale co możemy z tym zrobić? Film pokazuje, że istnieją różne perspektywy i poglądy na to, co możemy zrobić. Czasami zaburza się nasze postrzeganie, kim jest ofiara, a kim prześladowca. Myślimy, że nastał idealny czas na taką dyskusję i dziękujemy wszystkim ekspertom, którzy wzięli udział w projekcie.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy ukaże się cały film, ale już teraz możecie obejrzeć jego zwiastun.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group