terazmuzyka.pl
Newsy 2132V  
rf | 15 czerwca 2019
2

Slash udziela informacji o nowej płycie Guns N' Roses

Slash powiedział na jakim etapie są prace nad nowym albumem Guns N’ Roses.

O tym, że Guns N’ Roses mają zamiar wrócić do studia mówiło się już od jakiegoś czasu. Teraz przypuszczenia zaczęły się materializować, a Slash udzielił kolejnych informacji na ten temat.

W rozmowie z „Rock Cellar” Slash powiedział:

Axl od pewnego czasu pracuje nad nowym materiałem. Jeśli się za niego zabierzemy powinno wystarczyć na całą płytę.

Dopiero się za to zabraliśmy, więc trudno powiedzieć, co z tego wyjdzie. Wszyscy mają jakieś demówki, każdy ma jakieś piosenki. Teraz pozostała tylko kwestia nad nimi przysiąść.

Tymczasem nowy album solowy wydał Duff McKagan. Jego płyta nosi tytuł „Tenderness” i jest dla niego osobistym wydawnictwem.

Sesje nagraniowe do tego albumu sprawiły, że ponownie się zebraliśmy, po raz pierwszy od nagrania „Use Your Illusion”, The Suicide Horn Section, z udziałem mojego brata Matta McKagan na puzonie, wybitnego Chucka Findlaya na trąbce i niesamowitego Briana Scanlonema na saksofonie. Podczas ostatniego dnia nagrywań, przyszli do studia i stworzyli niesamowitą linię melodyczną sekcji dętej do „Don’t Look Behind You”. Nigdy nie zapomnę tego momentu kulminacyjnego, kiedy muzyka Matta i The Suicide Horns połączyła się z głosem Watersa, razem z Shooterem mieliśmy gęsią skórkę

– mówi Duff McKagan.

Duff McKagan będzie promował solową płytę na koncercie w Polsce. Artysta wystąpi 22 sierpnia w warszawskiej Stodole.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Meryphillia (Lord Moshic 4 life) [83.26.***.***] dodano: 15.06.2019, 11:16 #1
Nawet "najwięksi" nie zarabiają na płytach, bo na płytach zarabiało się w latach 50-80...

Od tych ponoć "wspaniałych lat 90tych" pazerność majors doszła do takiego stopnia, że teraz nawet wielkie gwiazdy muszą potulnie podpisywać kontrakty wykluczające zarobek na sprzedanych płytach.

Zresztą nie muszą nawet na nich zarabiać, bo od lat ilość sprzedanych płyt systematycznie maleje.

Artysta zarabia teraz pieniądze przede wszystkim na kontraktach reklamowych i koncertach i nic się nie zmieni już na tym polu tym bardziej że lata płyty CD są już policzone.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group