terazmuzyka.pl
Newsy 1528V  
szy | 18 czerwca 2018
2

Slash ujawnia pierwsze szczegóły nowego albumu i zapowiada trasę [WIDEO]

Poznaliśmy pierwsze szczegóły nadchodzącego, czwartego solowego albumu gitarzysty formacji Guns N' Roses. Na płycie ponownie zaśpiewa - rzecz jasna - Myles Kennedy. 

Slash, Myles Kennedy i muzycy zespołu The Conspirators (perkusista Brent Fitz, basista Todd Kerns oraz gitarzysta Frank Sidoris) w ostatnim czasie byli pochłonięci pracą nad następcą płyty „World On Fire” (2014). Już za kilka miesięcy na półkach pojawi się nowy studyjny krążek.

Above & Beyond zagrają koncert w Polsce

Ogłoszono właśnie oficjalnie, że nadchodzący album będzie zatytułowany „Living The Dream” i na rynku ukaże się 21 września. Przy okazji zespół potwierdził jesienną trasę koncertową (składającą się z 20 występów na przełomie września oraz października), która - na chwilę obecną - obejmie tylko Amerykę Północną. 

Przypomnijmy: w studiu nagraniowym muzyków wspierał ponownie producent Michael „Elvis” Baskette, który współpracował w przeszłości również z Alter Bridge czy Incubus.

W marcu Slash o postępach prac mówił w następujący sposób:

Jestem podekscytowany nowym materiałem, którzy przygotowujemy z myślą o nowej płycie. Mamy świetne kawałki, które doskonale sprawdzą się na koncertach. Pracuję z Mylesem, Brentem [Fitzem – przyp. szy] i Toddem [Kernsem] od ośmiu lat. Jak do tej pory, była to niesamowita przygoda, a jako zespół ciągle się rozwijamy, co jest niezwykłe. 

Biografia znów na rynku

Polscy fani, w oczekiwaniu na solowy koncert Slasha (być może w przyszłym roku gitarzysta zagra - po raz kolejny - w naszym kraju), mogą zapoznać się z zaktualizowana biografią muzyka pod tytułem „Slash. W jamie węża”, która ukaże się 4 lipca (czyli pięć dni przed koncertem Guns N' Roses na Stadionie Śląskim w Chorzowie) nakładem wydawnictwa InRock. Jej autorem jest Paul Stenning. Wcześniej, tyle że nakładem nieistniejącego już wydawnictwa Anakonda, całość została wydana pod innym tytułem - „Slash. Rockowy dom wariatów”.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gitarzysta [185.234.***.***] dodano: 18.06.2018, 19:34 #1
Powinno być „czwartego” solowego albumu lub „trzeciego wspólnie z Mylesem i Conapiratorsami” Uśmiech

Slash (2010)
Apocalyptic Love (2012)
World On Fire (2014)

Pozdrawiam
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 643V  
0

Korn zagra z byłym perkusistą?

rf | 22 lutego 2019
Newsy 219V  
0

Trasa hologramu Amy Winehouse przełożona

rf | fot. Rama | 21 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group