terazmuzyka.pl
Film / serial 526V  
mg | 9 października 2019
1

Slayer pokazał trailer koncertowego filmu „The Repentless Killogy” [WIDEO]

„The Repentless Killogy”, najnowszy koncertowy film Slayera, doczekał się oficjalnego trailera.

Krótki film i koncert, które złożą się na „The Repentless Killogy”, będzie można zobaczyć w 1500 kin na całym świecie. Zespół poinformował, że wyświetlany on będzie tylko jednego wieczoru – 6 listopada. Bilety na wszystkie seanse dostępne są od 9 października na stronie slayer.film.

Slayer. Zobacz cały występ zespołu z Rock In Rio 2019 [WIDEO]

„The Repentless Killogy” zostało nagrana podczas koncertu 5 sierpnia 2017 roku w Inglewood, natomiast wyreżyserowany przez BJ McDonella film miał początkowo towarzyszyć teledyskom Slayera. Kiedy jednak zespół ogłosił zakończenie działalności, reżyser postanowił przerobić go na osobny film.

Głównym bohaterem filmu jest Wyatt były neo nazista, członek gangu The Hand Brotherhood, który zakochuje się w Ginie. Próbują oni zerwać z gangiem, ale ten się na to nie godzi i ciężarna Gina zostaje zamordowana. W filmie występują Jason Trost jako Wyatt, a także Danny TrejoJessica Pimentel Tyler Mane.

Właśnie pojawił się oficjalny trailer „The Repentless Killogy”:

Ostatnia trasa koncertowa Slayera ma objąć Amerykę Północną i rozpocząć się 2 listopada 2019 roku. Ostatni koncert trasy odbędzie się 30 listopada w Los Angeles. Ma to być także pożegnalny koncert Slayera. Na trasie grupie towarzyszyć będą PrimusMinistry oraz Philip H. Anselmo & The Illegals.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Executioner dodano: 09.10.2019, 21:20 #1
Czekam.
Zobacz także
2

„Martwe zło” powróci

rf | 8 października 2019
2

Martin Scorsese: Filmy Marvela to nie kino

rf | fot. Siebbi | 5 października 2019
1

„Kult. Film” wkrótce w kinach

rf | 30 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group