terazmuzyka.pl
Koncerty 822V  
mg | 5 grudnia 2018
2

Slayer w Polsce w 2019 roku. Bilety w sprzedaży

Wystartowała sprzedaż biletów na przyszłoroczny koncert zespołu Slayer, który odbędzie się w Arenie Gliwice. To najprawdopodobniej pożegnalny występ zespołu w Polsce.

Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami. Efektem tego jest kolejny koncert w Polsce, który 4 czerwca odbędzie się w Arenie Gliwice. W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni, którzy zostaną ogłoszeni wkrótce.

Slayer zagrał pierwszy koncert z nowym gitarzystą [WIDEO]

Bilety w cenie od 190 PLN dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl.

Slayer to twórcy najbardziej brutalnej, kipiącej agresją muzyki, pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych. Ponad 37 lat na scenie. Twórcy 12 albumów studyjnych i wielu albumów koncertowych, z 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata na koncie, zdobywcy pięciu nominacji i dwóch nagród Grammy, mający własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetniający okładki setek magazynów, którzy przeżyli stratę jednego z założycieli zespołu – po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash, dobiega końca.


Wkładkę poświęconą zespołowi Slayer możecie znaleźć w najnowszym wydaniu naszego miesięcznika. Grudniowy „Teraz Rock” to również gratka dla miłośników twórczości takich wykonawców jak Slash i Myles KennedyDawid PodsiadłoMegadethGreta Van Fleet czy T.Love. Miesięcznik dostępny jest w naszym sklepie internetowym oraz w kioskach w całej Polsce.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
MarcinRock [185.79.***.***] dodano: 06.12.2018, 22:07 #1
Super. Będzie okazja do wkładki SLAYER III
MarcinRock dodano: 06.12.2018, 22:09 #2
Super. Będzie okazja do kolejnej wkładki SLAYER III Język
Zobacz także
Koncerty 274V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group