terazmuzyka.pl
Newsy 1754V  
mg | 4 grudnia 2018
5

Slayer zagrał pierwszy koncert z nowym gitarzystą [WIDEO]

Wczoraj informowaliśmy, że Gary'ego Holta, który z powodów rodzinnych musiał wrócić do Stanów Zjednoczonych, zastąpił Phil Demmel. Gitarzysta ma za sobą sceniczny debiut w zespole Slayer.

Po koncercie zespołu Slayer w Berlinie, który odbył się 2 grudnia, Gary Holt poinformował w mediach społecznościowych, że zmuszony został do opuszczenia trasy koncertowej:

Na początek chciałbym podziękować za WSPANIAŁY koncert w Berlinie! NAJLEPSZA PUBLICZNOŚĆ! Muszę jednak powiedzieć, że za mną ciężkie dni. Mój ojciec jest bliski zakończenia swojej życiowej drogi. Grałem ostatnie kilka koncertów z ciężarem na sercu. Z tak samo ciężkim sercem muszę ogłosić, że opuszczam Slayera na pozostałą część europejskiej trasy koncertowej. Muszę wrócić do domu i zająć się moim ojcem na ostatnim etapie jego życia.

Zespół wówczas ogłosił, że trasa koncertowa odbędzie się zgodnie z planem, a pochłoniętego sprawami rodzinnymi Holta podczas pozostałych koncertów zastąpi Phil Demmel – gitarzysta, który całkiem niedawno opuścił szeregi Machine Head.

Grudniowy „Teraz Rock” z wkładką poświęconą Slayerowi już w sprzedaży

Nowy członek zespołu ma już za sobą sceniczny debiut, który miał miejsce wczoraj wieczorem w Kopenhadze. Poniżej amatorskie nagranie, na którym można zobaczyć i usłyszeć Demmela w akcji:

Slayer wraca do Polski!

Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami. Efektem tego jest kolejny koncert w Polsce, który 4 czerwca odbędzie się w Arenie Gliwice. W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni, którzy zostaną

Slayer w Polsce – bilety

  • Bilety w cenie od 190 PLN dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl
  • Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy wystartuje 4 grudnia o 10:00 i zakończy się 5 grudnia do godz. 9:00

Wkładkę poświęconą zespołowi Slayer możecie znaleźć w najnowszym wydaniu naszego miesięcznika. Grudniowy „Teraz Rock” to również gratka dla miłośników twórczości takich wykonawców jak Slash i Myles KennedyDawid PodsiadłoMegadethGreta Van Fleet czy T.Love. Miesięcznik dostępny jest w naszym sklepie internetowym oraz w kioskach w całej Polsce.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
LordVader [77.241.***.***] dodano: 04.12.2018, 15:20 #1
Slayer rozwalił Kopenhagę i całą Royal Arenę. W tym roku zaliczyłem tu Iron Maiden (pierwsza liga w wykonaniu panów po 60 tce). Potem był Megadeth (perkusja jakby walił w karton po płytkach z Castoramy, szkoda) no i Judas Priest ( oni to naprawdę metal gods!) A Slayer - stałem u bram piekieł, ognie piekielne przysłaniały horyzont. Jedyne co mogło brakować to obryzgana krwią gitara ale może pojechała do Ameryki razem z jej właścicielem. Wokal a właściwie wykrzykiwanie z wnętrza piekieł na najwyższym poziomie a.gitary? Bracia i siostry te wszystkie piski piekielne odegrały dwie gitary!!!
Pokaż odpowiedzi (1)
Pumpciuś [80.55.***.***] dodano: 04.12.2018, 15:24 #3
Kudre, jakie to musi być łatwe do grania jak z biegu ktoś w ciągu jednego dnia wpada i gra cały koncert, w sumie bez przygotowania. Rozumiem jazz bo tam improwizują (choć to trudniejsze niż odgrywanie, ale też o niebo wyższy poziom muzyków) ale w ciągu jednego dnia !
Pokaż odpowiedzi (2)
Zobacz także
Newsy 2659V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
Newsy 1499V  
Newsy 1868V  
Newsy 2870V  
2

Romuald Lipko (Budka Suflera) walczy z nowotworem

rf | fot. Facebook | 10 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group