terazmuzyka.pl
Newsy 1117V  
rf | 15 września 2019
1

Slipknot doprowadzi do odrzucenia pozwu byłego perkusisty?

Jest szansa, że pozew Chrisa Fehna przeciwko zespołowi Slipknot zostanie oddalony. Wszystko przez kruczek prawny.

Jak podaje magazyn „The Blast” członkowie zespołu Slipknot domagają się odrzucenia pozwu, jaki przeciwko nim złożył kilka miesięcy temu Chris Fehn. Prawnikom zespołu udało się znaleźć kruczek prawny, który może to umożliwić. Otóż Chris Fehn złożył pozew w Nowym Jorku, a jak twierdzą muzycy żaden kontrakt nie został podpisany w Nowym Jorku, żadna działalność nie została tam zarejestrowana, nie powstała w tym mieście też żadna płyta Slipknot.

Clown: To najlepszy czas dla Slipknot

Jak twierdzi Shawn Crahan:

Nie licząc nieczęstych koncertów, jakie daliśmy w Nowym Jorku z zespołem, podczas tras koncertowych w latach 1999-2001, 2004, 2008 i 2019 nigdy nie pracowaliśmy w Nowym Jorku i nie prowadzimy interesów w Nowym Jorku.

W marcu tego roku Chris Fehn wytoczył zespołowi Slipknot pozew, w którym twierdził, że nie miał świadomości istnienia dodatkowych spółek, które rzekomo miały pobierać należące się mu pieniądze z działalności zespołu. Teraz za sprawą jego prawnika poznaliśmy kulisy funkcjonowania zespołu Slipknot.

Prawnik Chrisa Fehna twierdzi, że jedynymi członkami zespołu, którzy są udziałowcami Slipknota są wokalista Corey Taylor i perkusista Shawn Crahan. Reszta zatrudniona jest na zasadzie muzyków sesyjnych:

Pan Fehn występował z zespołem Slipknot za co dostawał gażę. Nie jest udziałowcem, właścicielem, ani członkiem zespołu, który pozywa.

Założycielami zespołu muzycznego, znanego pod nazwą Slipknot, są Michael Shawn Crahan i Corey Taylor.

Fakt, że Corey Taylor figuruje jako założyciel zespołu Slipknot jest o tyle ciekawy, że wokalista dołączył do zespołu dwa lata po jego założeniu, zastępując Andersa Colsefniego, który zaśpiewał na taśmie demo „Mate. Feed. Kill. Repeat.” z 1996 roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Are You Serious? [83.26.***.***] dodano: 15.09.2019, 21:15 #1
haha śmiechłem, kiedy przeczytałem o tym że slipknot założył corey, to tak jakby ludziom wmawiać że bruce założył ironów ze stevem, albo vince motley crue z sixxem, nieźle, do jakiej to super polityki doszło w tym zespole, powinni byli zakończyć karierę po all hope is gone, a ten pan polityk nie musiałby robić sobie przerwy od stone sour.
Zobacz także
Newsy 289V  
1

Toto zapowiada zakończenie działalności

rf | 17 października 2019
Newsy 630V  
3

Kirk Hammett (Metallica) zagrał z UFO [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 16 października 2019
Newsy 324V  
0

Lars Ulrich (Metallica) dołączył do Mumford & Sons [WIDEO]

rf | fot. creepin Death | 15 października 2019
Newsy 2583V  
2

Fani chcą uratować zasłużony klub muzyczny. Trwa zbiórka pieniędzy!

mg | fot. Paulina Grzybowska | 14 października 2019
Newsy 866V  
Newsy 1360V  
6

Eddie Van Halen walczy z nowotworem

rf | 14 października 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group