terazmuzyka.pl
Newsy 631V  
rf | 6 sierpnia 2019
0

Slipknot opublikował nowy utwór [WIDEO]

Poznaliśmy nową piosenkę zespołu Slipknot. Premiera płyty „We Are Not Your Kind” już w tym tygodniu.

Zespół Slipknot udostępnił nowy teledysk. Powstał on do utworu „Birth Of The Cruel” i zapowiada płytę „We Are Not Your Kind”, która ukaże się już 9 sierpnia.

Nergal wskazuje ulubione utwory Slipknota

Poniżej możecie obejrzeć teledysk.

Zapytaliśmy Coreya Taylora jak należy rozumieć tytuł płyty „We Are Not Your Kind” i do kogo te słowa są skierowane. Odpowiedział nam:

Można go odczytywać na różne sposoby. Dla mnie jest to odezwa do ludzi – nie tylko tych, którzy słuchają naszej muzyki, ale wszystkich, którzy nie potrafią zdecydować, jaki powinien być ich następny krok, gdzie będą choć przez sekundę czuli się dobrze. Świat, w którym żyjemy jest bardzo zrzędliwy, bardzo podzielony przez politykę i nienawiść, dwubiegunową bigoterię, rasizm, uprzedzenia. Nie potrafiłbym stać z boku i nic nie mówić. Tym tytułem mówimy wszystkim tym, którzy słuchają metalu, rocka i punku: przyjdź do nas, bądź z nami, a my będziemy z tobą, razem przeciwstawimy się tym siłom, które chcą nas podzielić i sprawić, żebyśmy czuli się wyobcowani. Powiemy im: nie jesteśmy tacy, jak wy. Nie złamiecie nas, jesteśmy rodziną.

Cały wywiad z Coreyem Taylorem a także relację z koncertu Slipknot na Mystic Festival znajdziecie w sierpniowym numerze „Teraz Rocka”, który dostępny jest w kioskach i naszym sklepie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 226V  
0

Łąki Łan publikuje teledysk i zapowiada nową płytę [WIDEO]

rf | fot. Adam Kliczek | 24 sierpnia 2019
Newsy 369V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group