terazmuzyka.pl
Newsy 722V  
mg | 8 listopada 2018
0

Slipknot singlem „All Out Life” pobił swój rekord [WIDEO]

Teledysk przygotowany na potrzeby utworu „All Out Life” okazał się dla zespołu Slipknot rekordowy – mowa o wyświetleniach w pierwszych 24 godzinach od publikacji.

Niespełna 3,5 miliona wyświetleń teledysku „All Out Life” w ciągu doby to nowy rekord zespołu Slipknot w serwisie YouTube. Nowy utwór amerykańskiego zespołu spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i bardzo pozytywnymi reakcjami fanów. Teledysk w reżyserii M. Shawna Crahana zbliża się obecnie do granicy 10 milionów wyświetleń. 

Mystic Festival ogłasza kolejne gwiazdy

Grupie Slipknot daleko do pobicia globalnych rekordów, ponieważ największą ilością wyświetleń teledysku w pierwszej dobie może pochwalić się boysband BTS, którego klip do utworu „Idol” został obejrzany... 45 milionów razy!

Nie zmienia to jednak faktu, że nowa płyta Slipknot zapowiada się znakomicie:

Slipknot pracuje aktualnie nad nowym albumem studyjnym. W wywiadzie dla „Ressurection Fest TV” Corey Taylor powiedział, że nowy album Slipknot najprawdopodobniej ukaże się latem 2019 roku:

Wszystko zależy kiedy wejdziemy do studia. W tej chwili nasz plan wygląda tak, by wejść do studia na początku roku. Kilka miesięcy zajmą nagrania, kilka miesięcy produkcja, przygotowanie nowych masek, strojów i całej reszty. Mamy nadzieję ruszyć w trasę latem, kiedy ukaże się album.

Wokalista zdradził także, że muzycy mają w zanadrzu 20 utworów:

Są bardzo dobre. Zobaczymy, które wypadną najlepiej i te wybierzemy na płytę. Będziemy jednak się starali, żeby ludzie mogli usłyszeć wszystkie kawałki, może więc po wydaniu płyty wydamy coś jeszcze.

Slipknot wystąpi w Polsce w ramach Mystic Festival, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. Pozostałe ogłoszone gwiazdy Mystic Festival to King Diamond, Amon Amarth i Testament.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1347V  
3

Złoty Maanam zmienił nazwę i wokalistkę

rf | fot. Natalia Mitera | 21 stycznia 2019
Newsy 308V  
3

Tom Morello opowiada, jak muzyką wpłynął na ludzi

rf | fot. Danny Liao | 21 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group