terazmuzyka.pl
Newsy 943V  
mg | 30 kwietnia 2019
0

Slipknot zaprezentował teaser nowej płyty [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej płyty zespołu Slipknot. Muzycy pochwalili się kolejną zapowiedzią swojego najnowszego studyjnego wydawnictwa.

Mimo problemów, jakie ostatnio pojawiły się wewnątrz zespołu Slipknot, praca nad nowym wydawnictwem idzie pełną parą. Przypomnijmy – kilka tygodni temu z grupy wyłączony został perkusista Chris Fehn, który nie zgadzał się z polityką finansową działającą wewnątrz grupy, sugerując jednocześnie, że niektórzy jej członkowie zarabiają więcej od innych, co w jego opinii nie było sprawiedliwe i zgodne z zawartą wcześniej umową. Niewykluczone, że sprawę wyjaśni sąd.

Slipknot zespołem dwóch członków? Prawnik ujawnia kulisy działania grupy

Mimo całego zamieszania, zapowiedziany już jakiś czas temu album powstaje bez zakłóceń, a zaplanowana data publikacji – 9 sierpnia – nie uległa zmianie. Slipknot właśnie opublikował krótki teaser swojego nowego wydawnictwa:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Album 6 | August 9

Post udostępniony przez Slipknot (@slipknot)

Jakiś czas temu, w wywiadzie dla „Kerrang!”, Clown powiedział, że nowa płyta będzie równie ciężka co „Iowa” i że przedstawi zespół nowemu pokoleniu fanów:

Mógłbym powiedzieć, że nowa płyta odkryje Slipknota na nowo, ale we właściwy sposób. Gdy zakładaliśmy zespół, miałem 26 lat, we wrześniu skończę 50 lat. Ten album pokaże nas jako starsze istoty ludzkie. W 1998 roku toczyliśmy pewną wojnę, a w 2019 będziemy toczyć nową. Pierwsza płyta była jak cios w twarz koszem na śmieci albo kijem. Nowa płyta będzie jak odkrywanie nas na nowo.

Pod koniec lipca Slipknot wyruszy w trasę Knotfest, która obejmie koncerty w Ameryce i grupie towarzyszyć będą zespoły VolbeatGojira Behemoth.

A jeszcze wcześniej grupa będzie jedną z gwiazd Mystic Festival, który odbędzie się 25-26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie i otaczającym ją parku lotników. Wśród innych wykonawców wystąpią też SabatonEmperorSoulflyTriviumTestament i In Flames.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 164V  
Newsy 264V  
1

Neil Young zapowiedział nowy album z Crazy Horse

rf | fot. 6tee-zeven | 19 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group