terazmuzyka.pl
Koncerty 751V  
mg | 12 maja 2018
0

Słynna brytyjska formacja gwiazdą Soundedit '18

Już w drugiej połowie października odbędzie się 10. Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, na którym nie zabraknie wielkich gwiazd.

Legenda zimnej fali – The Opposition – na Festiwalu Soundedit. Zespół przerywał ciszę wydając nowy album „Somewhere in Between”. Na płycie znajduje się jedenaście premierowych piosenek, a do składu dołączył nowy basista – Bernard Husbands. Utwory będą ukłonem w stronę przeszłości, lecz również skupią się na teraźniejszości. W Łodzi zespół pojawi się 26 października w Klubie Wytwórnia.

Jay-Z pracuje nad nowym albumem Prince'a

Premierowy album „Somewhere in Between” został wydany w Aztec Musique, dystrybuowany jest przez PIAS. Jednocześnie wznowiono i zremasterowano albumy: „Breaking the Silence", „Intimacy", „Promises" i limitowany nakład „Eighties Live". Wszystkie są dostępne w wersjach cyfrowych, a „Intimacy" po raz pierwszy zostało wydane na CD.

26 października, podczas 10. Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit The Opposition zagra przed zespołem Morcheeba w łódzkim klubie Wytwórnia. 


Karnety na Festiwal Soundedit, obejmujące dni: piątek, sobotę i niedzielę (26-28.10.2018 r.) w promocyjnej cenie 150 pln można nabyć na stronach: ticketmaster.pl, bilety24.pl i biletomat.pl. Bilety na piątek, podczas którego wystąpi The Opposition i Morcheeba kosztują 110 pln. Karnety i bilety można nabyć również w kasie Klubu Wytwórnia oraz w sieci salonów: Empik, Media Markt, Saturn.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group