terazmuzyka.pl
Newsy 388V  
rf | 14 lipca 2018
0

Will Smith wystąpi na zamknięciu Mundialu w Rosji

Występ Robbiego Williamsa na otwarciu Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji wzbudził wiele kontrowersji. Czy podobny rozgłos przyniesie występ rapera na zamknięciu mistrzostw?

Już w najbliższą niedzielę, 15 lipca, na stadionie Łużniki w Moskwie odbędzie się ceremonia zamknięcia mistrzostw świata w piłce nożnej. Wystąpi na niej Will Smith oraz Nicky Jam, którzy wykonają oficjalny utwór mistrzostw, „Live It Up”. Czy obejdzie się bez kontrowersji?

Robbie Williams tłumaczy się z wulgarnego gestu

Takie pytanie zadają sobie obserwatorzy po występie Robbiego Williamsa na otwarciu mistrzostw świata. Brytyjski muzyk pokazał wówczas do kamery środkowy palec. Niektórzy interpretowali to, jako komentarz artysty dla tych, którzy krytykowali jego udział w tej ceremonii.

W programie „This Morning” Williams tak tłumaczył swoje zachowanie:

W całym zajściu istotnym było, żeby nie wywołać skandalu międzynarodowego. Wiecie co? Jakoś mi się to udało. Byłem pod ogromną presją, nie wiedziałem jak odliczyć pół minuty, więc odliczyłem jedną minutę.

- próbował obrócić swoje zachowanie w żart Williams. Dalej próbował wytłumaczyć, dlaczego w ogóle doszło do takiej sytuacji:

Nie mam do siebie zaufania. Czasem nie wiem, co robię. Moim planem było zaśpiewanie wszystkiego jak należy i nie przewrócenie się. W 99% się udało. Mam pustkę w głowie. Pojawiła się jakaś blokada między moim ciałem a rozumem. Po 5 minutach zapytałem sam siebie, czy faktycznie to zrobiłem.

- podsumował.

Jego zachowanie podczas występu zostało mocno skrytykowane, niektóre stacje telewizyjne przepraszały nawet swoich widzów.

Czy znany z dobrych manier Will Smith też pokusi się o wzbudzenie kontrowersji?

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 563V  
0

Polski zespół wykona hymn USA podczas meczu NBA

rf | fot. Keith Allison | 10 grudnia 2018
Newsy 1064V  
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group