terazmuzyka.pl
Film / serial 204V  
rf | fot. Zygmunt Put | 11 września 2020
1

Sony nie będzie wypuszczał wielkich produkcji filmowych w pandemii

Wytwórnia poinformowała, że nie będzie wypuszczać wielkich premier filmowych, dopóki nie zostaną zniesione ograniczenia.

Tony Vinciquerra, przewodniczący Sony Pictures Entertainment, poinformował, że wytwórnia nie zamierza wypuszczać wielkich produkcji filmowych, dopóki w kinach będą obowiązywać surowe ograniczenia dotyczące liczby osób.

Niedawno wytwórnia Warner Bros. postanowiła zaryzykować i wypuściła do kin film „Tenet”. Film, którego produkcja pochłonęła 200 milionów dolarów, zarobił na razie 150 milionów.

Wnioski z tego wyciągną Tony Vinciquerra, który poinformował:

Nie popełnimy błędu wypuszczania bardzo drogiego filmu, którego stworzenie kosztowało 200 milionów dolarów, dopóki nie będziemy mieli pewności, że kina będą otwarte i że zostanie do nich wpuszczona duża liczba osób. Przez najbliższe pół roku zobaczycie wiele dziwnych ruchów dotyczących sposobu wydawania filmów, ich planowania i reklamowania, ale dzięki temu wiele się nauczymy i, mam nadzieję, znajdziemy sposoby, jak robić to lepiej. W ten weekend premierę będzie miał film „Broken Hearts Gallery” – to mały film i uważam, że poradzi sobie całkiem nieźle.

Sony pracuje aktualnie nad takimi wielkimi produkcjami jak „Spiderman” czy „Ghostbusters: Afterlife”. Tony Vinciquerra nie wyjawił, jakie aktualnie są plany odnośnie tych filmów.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
mimic [89.64.***.***] dodano: 13.09.2020, 16:20 #1
O Kino Kijów na zdjęciu,uwielbiam tam chodzić,najlepsza sala w tym krajuUśmiech
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group