terazmuzyka.pl
Newsy 422V  
rf | 25 marca 2020
0

Spotify zamierza pomóc artystom, którzy ponieśli straty z powodu koronawirusa

Spotify zamierza wprowadzić funkcje, które umożliwiać będą zbiórkę pieniędzy.

Narzucone ograniczenia z powodu epidemii koronawirusa uderzają w różne branże, w tym muzyków, którzy nie mogą organizować koncertów. Dziś trasy koncertowe są głównym źródłem dochodów dla wielu artystów.

Ich potrzebom naprzeciw postanowił wyjść Spotify. Platforma streamingowa zapowiedziała, że połączy siły z organizacjami charytatywnymi MusiCares, PRS Foundation i Help Musicians i przekaże na ich cele pokaźne darowizny. Oprócz tego powołana została strona Spotify COVID-19 Music Releif, na której trwa zbiórka 10 milionów dolarów na rzecz artystów. Co więcej, firma zamierza uruchomić nową funkcję, dzięki której artyści będą mogli organizować zbiórki bezpośrednio od swoich fanów.

Spotify należy do wiodących platform streamingowych na świecie. Usługa została uruchomiona w 2008 roku, a dziś korzysta z niej 271 milionów użytkowników w kilkudziesięciu krajach.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze Rojku, Yes, Marillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 211V  
0

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
Newsy 912V  
2

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group