terazmuzyka.pl
Na stronie 961V  
mg | 6 kwietnia 2020
10

Sprostowanie informacji o Krzysztofie Drabikowskim [NEWS Z 18.03.]

Poniżej publikujemy sprostowanie, które dotyczy opublikowanego na łamach naszego serwisu newsa, dotyczącego Krzysztofa Drabikowskiego. Tekst ukazał się 18 marca br.

Sprostowanie

W artykule „Batushka. Lider zespołu pierwszym zarażonym koronawirusem na Podlasiu” opublikowanym na portalu www.terazmuzyka.pl zawarto nieprawdziwe i wprowadzające czytelników w błąd informacje dotyczące pana Krzysztofa Drabikowskiego. Pan Krzysztof Drabikowski przedstawiony został błędnie jako „lider zespołu” Batushka.

Bartłomiej Krysiuk

Komentarze (10)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
K.Q. [89.75.***.***] dodano: 06.04.2020, 21:22 #1
ZAORANE! :D

Tak czy owak, dużo zdrowia dla Drabikowskiego!
Krzysio [79.184.***.***] dodano: 06.04.2020, 21:29 #2
Krysiuk? Nie kojarzę kto to. Czy to możne ten facecik co ukradł zespół innemu i jedzie na cudzej sławie?
Five Fingers Fist Fuck [79.175.***.***] dodano: 06.04.2020, 22:22 #3
I widzicie. Nawet jak napiszecie prawdę, to w żywe oczy musicie "sprostować", że to nieprawda. Czasami zastanawiam się jak niektórzy ludzie mogą z rana spojrzeć w lustro i nie napluć.
Pelikany [31.6.***.***] dodano: 06.04.2020, 23:55 #4
Nie wiem dlaczego uwierzyliście Krysiukowi, że to niby jego zespół xD
Przecież Drabikowski jest liderem Batushki, Krysiuk obraził się na Niego i stworzył własną Batushke - podróbe.
Jak ja zadzwonię i powiem, że to moja Batushka to zrobicie sprostowanie?
Vampirro dodano: 07.04.2020, 08:38 #5
To nie jest sprostowanie - to jest propaganda.
Morgh [78.88.***.***] dodano: 07.04.2020, 09:47 #6
Uchowaj Boże z takim trollem jak autor sprostowania grać w jednej kapeli czy w ogóle robić biznesy. Zamiast założyć nowy zespól truje życie muzykom, redakcjom i fanom.
Potas [37.30.***.***] dodano: 07.04.2020, 11:40 #7
Ale żenada. Po co piszecie takie głupoty ? Boicie się że krysiuk was pozwie do sądu ?
Grief666 [31.60.***.***] dodano: 07.04.2020, 18:32 #8
No nie... Bez przesady... To, że Krysiuk ukradł Batushkę, nie znakiem tego, że jest jej liderem. Prawowitym właścicielem tego zespołu jest Krzysztof "Derph" Drabikowski. On założył zespół od podstaw... Dlatego uważam, iż to sprostowanie jest niepotrzebne, a wręcz godzące w osobę pana Drabikowskiego.
Adramelech [31.0.***.***] dodano: 08.04.2020, 07:29 #9
O już się odezwały pedały drabikowskiego.
Pokaż odpowiedzi (1)