terazmuzyka.pl
Newsy 5138V  
rf | 29 stycznia 2020
36

Steve Harris wskazuje zespół, który może być tak wielki jak Iron Maiden

Basista Iron Maiden wyjawia, który zespół jego zdaniem, może odnieść taki sukces, jak Ironi.

Steve Harris udzielił wywiadu portalowi „Ultimate Guitar”. Został w jego trakcie zapytany, czy widzi jakiś młodszy zespół, który może odnieść sukces na miarę Iron Maiden.

Basista odparł:

To trudne pytanie, bo istnieje dużo dobrych zespołów. Czasy się zmieniają i kto wie, czy będą mieli szansę odnieść taki globalny sukces jak Ironi. Ale niektóre zespoły mają talent. Nightwish jest świetnym zespołem i zyskuje coraz większą sławę. Myślę, że oni mają największą szansę osiągnąć taki sukces jak Iron Maiden.

Jest też zespół Lord Of The Lost, który z nami grał i który mi się podoba. Uważam, że są bardzo dobrzy.

To właśnie Lord Of The Lost będzie jednym z zespołów, które zagrają obok Iron Maiden 5 lipca na stadionie PGE Narodowy. Na scenie wystąpi także Within Temptation.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (36)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Longinus dodano: 29.01.2020, 15:39 #1
Przy obecnym stanie przemysłu muzycznego - mission impossible!
Diz [89.71.***.***] dodano: 29.01.2020, 16:11 #2
Żaden zespół nie osiągnie już tyle co Maiden. Nie te czasy. Obecnie króluje kpop i hip hop, dwa najbardziej beznadziejne gatunki muzyki jakie kiedykolwiek zrodziła popkultura. Jest jeszcze disco polo, ale to bardziej fizjologia niż twór popkulturowy.
Pokaż odpowiedzi (3)
qwerty [103.16.***.***] dodano: 29.01.2020, 16:13 #6
W dzisiejszych czasach kiedy wytwórnie i media wypięły się na muzykę rockową i metalową, to raczej nie.
Pokaż odpowiedzi (2)
Awwer [89.64.***.***] dodano: 29.01.2020, 16:39 #9
Iron Maiden byliby jeszcze więksi, gdyby po 1985 roku ustawili się pod modę, trendy, media. Nigdy jednak tego nie zrobili, zawsze działali według własnych zasad a upór Harrisa je tylko wzmacniał. Nie widzę kogokolwiek, kto by mógł dziś wejść w te buty. Jeśli nawet młodsze kapele odnoszą sukcesy, to wszystko jest oparte na lansie i szukaniu sensacyjności za wszelka cenę. To już nie to samo!
Pokaż odpowiedzi (6)
vixa [217.96.***.***] dodano: 29.01.2020, 18:48 #16
o czym ten pan mówi? Najtłisz to stare dziady z lat 90, oni nigdy nie byli i nie będą jak iron maiden, prędzej oni ze sceny zejdą jak np. taka Metallica, a Lord of The Lost to takie gotyckie disco plumkanie jak deathstars czy gothminister, lubię Harrisa ale oni w tym Iron Maiden to czasami takie głupoty pitolą że lepiej jakby się za nowy album zabrali i nie gadali już tyle.
Pokaż odpowiedzi (4)
Mietek [82.160.***.***] dodano: 29.01.2020, 20:14 #21
Stefan o czym ty pier..lisz?Mrugnięcie
Pokaż odpowiedzi (2)
Merr [89.64.***.***] dodano: 29.01.2020, 21:14 #24
NIE MA TAKIEGO ZESPOŁU.
Roberto [79.184.***.***] dodano: 29.01.2020, 21:15 #25
Już nie będzie takiego zespołu jak Iron Maiden to już nie te czasy mam 49 lat Żelaznej dziewicy słucham od 1982 roku czyli 12 rż można powiedzieć po albumie The Number of the Beast dla mnie Oni będą niepowtarzalni i do skopiowania 5 lipca melduję się na Narodowym.
Pokaż odpowiedzi (1)
Georg [89.64.***.***] dodano: 30.01.2020, 11:13 #27
Maiden Ruless.
Stalowy ogier [31.0.***.***] dodano: 30.01.2020, 13:29 #28
IRON MAIDEN skończył się na Motorhedzie, reszta to czysta komercha
Pokaż odpowiedzi (4)
Killer [89.64.***.***] dodano: 31.01.2020, 11:09 #33
W klasycznym metalu nikt nie osiągnął tyle co IM. Kropka.
Pokaż odpowiedzi (1)
slawek [91.178.***.***] dodano: 05.02.2020, 09:08 #35
Nightwish no chyba Steve Harris przed wywiadem się nie wyspał . Byłem na ich koncercie to były wyrzucone pieniądze w błoto .Tego wycia wokalistki to nie da się słuchać .Nightwish skończył się z chwilą odejścia wokalistki Tarja Turunen .
Sleja [89.151.***.***] dodano: 08.02.2020, 23:04 #36
Jestem fanem Ironów od 1999 roku i do dziś są moją ukochaną kapelą numer 1. Jako fan z ponad dwudziestoletnim stażem widzę tylko jedną kapelą godną następców Iron Maiden, jest to szwedzki Enforcer. Dla zainteresowanych polecam szczególnie płyty "Death by fire" i "From beyond". Naprawdę warto.