terazmuzyka.pl
Newsy 874V  
mg | 21 maja 2018
0

Steven Adler i Steel Panther zagrali przebój Guns N' Roses [WIDEO]

Muzycy z zespołów Adler's Appetite i Steel Panther postanowili zrobić niespodziankę australijskim fanom i zagrali wspólnie „Sweet Child O' Mine”.

Członkowie grup Adler's Appetite i Steel Panther spotkali się na scenie Hill Hotel & Function Centre w australijskim Brisbane. Oczywistym było, że w takim składzie sięgną po jakiś wyjątkowy utwór – wybór padł na „Sweet Child O' Mine” z repertuaru Guns N' Roses, a także utwór „Mr. Brownstone”.

Metallica oprowadziła fanów po swojej siedzibie [WIDEO]

W sieci pojawiło się amatorskie nagranie z tego niezwykłego występu:

Steven Adler, były perkusista Guns N' Roses, wraz ze swoim zespołem Adler's Appetite koncertują po Australii przy okazji 30-lecia publikacji legendarnego albumu Appetite For Destruction.

Składanka z 2004 roku znów popularna

W najnowszym zestawieniu Billboard 200, najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych, pojawiła się płyta „Greatest Hits” – składanka największych przebojów Guns N' Roses opublikowana w... 2004 roku. W ostatnim tygodniu sprzedało się sześć tysięcy egzemplarzy, co oznacza wzrost o 105% względem poprzedniego notowania. Album uplasował się na 113. pozycji. 

Do stycznia 2018 roku płytę „Greatest Hits” sprzedano w samych Stanach Zjednoczonych w nakładzie 6 milionów egzemplarzy. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 286V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group