terazmuzyka.pl
Koncerty 984V  
mg | 31 października 2019
1

Sting w Polsce w 2020 roku. Bilety trafiły do sprzedaży

Już za kilka dni odbędzie się polski koncert Stinga. Artysta postanowił jednak odwiedzić ponownie nasz kraj – zagra w Warszawie w połowie 2020 roku. Można już kupować wejściówki na to wydarzenie.

Cherrytree Management i Live Nation ogłosiły kilka dni temu koncert Sting: My Songs, który odbędzie się 25 lipca na PGE Narodowym. Bilety trafiły właśnie do ogólnej sprzedaży:

Sting: My Songs, koncert z którym Artysta jest obecnie w trasie po Europie, obejmującej wyprzedany koncert w Krakowie 2 listopada, będzie żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police.

Podczas koncertu, który został okrzyknięty „mistrzowskim występem od początku do końca” fani usłyszą m.in. takie przeboje jak „Englishman in New York”, „Fields of Gold”, „Shape Of My Heart”, „Every Breath You Take”„Roxanne”, czy „Message In A Bottle”, które artysta zaśpiewa w akompaniamencie zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki). 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 05.11.2019, 14:00 #1
Z Police było ok, czad, ikra, żywioł etc. Teraz smęci, pogubił się jak dziecko...
Zobacz także
Koncerty 374V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group