terazmuzyka.pl
Newsy 383V  
szy | 12 marca 2018
0

Stone Temple Pilots zagrali z 9-letnim chłopcem [WIDEO]

Formacja Stone Temple Pilots, która powróciła z nowym wokalistą, rozpoczęła nie tak dawno trasę koncertową. Podczas jednego z występów na scenie pojawił się... niespodziewany gość. 

Trasa koncertowa Stone Temple Pilots, obejmująca Stany Zjednoczone oraz Kanadę, promująca nowy album (więcej szczegółów, w dalszej części newsa) rozpoczęła się 2 marca. W trakcie jednego z ostatnich występów z muzykami grupy wystąpił... 9-letni chłopiec. 

MTV Unplugeed ogłosił nową gwiazdę polskiej odsłony

Młodego entuzjastę muzyki rockowej wypatrzyli sami członkowie STP w tłumie podczas koncertu w Pheonix, który odbył się w ostatnią sobotę, 10 marca. Chłopiec zaśpiewał z formacją utwór „Dead and Bloated” pochodzący z debiutanckiej płyty „Core”. Jak widać na poniższym filmiku, młodzieniec poradził sobie całkiem nieźle i nie chciał zbytnio opuszczać sceny:

Siódmy studyjny album zatytułowany po prostu „Stone Temple Pilots” jest pierwszym długogrającym krążkiem zespołu od czasu identycznie zatytułowanej płyty z 2010 roku i ukaże się na rynku już w najbliższy piątek, 18 marca. Znajdzie się na nim 12 premierowych kompozycji. Recenzję tego albumu znajdziecie w najnowszym, marcowym, numerze „Teraz Rocka”, który cały czas jest dostępny zarówno w kioskach, jak i w naszym sklepie internetowym. 

Przypomnijmy, że na płycie zadebiutuje nowy wokalista - Jeff Gutt, który nadchodzący krążek zapowiada w następujący sposób:

Na tej płycie jest pełno niesamowitych piosenek, wibracji których naprawdę brakuje w dzisiejszej muzyce. Czuć, że to STP, pomimo tego że to ja jestem wokalistą. Nie dołączyłem do grupy, aby wszystko zmieniać. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z tego albumu. Wydaje mi się, że uleczył pewne rzeczy i wniósł nowe składniki do tak kultowego zespołu.

Do tej pory zespół udostępnił przedpremierowo cztery utwory - „Meadow”, „Roll Me Under”, „The Art of Letting Go” oraz „Never Enough”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group