terazmuzyka.pl
Film / serial 1109V  
rf | 30 września 2019
1

„Stranger Things 4” oficjalnie zapowiedziany [WIDEO]

Pojawiła się pierwsza zapowiedź czwartego sezonu „Stranger Things”. Tym razem bohaterowie opuszczą Hawkins.

Doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi czwartego sezonu serialu „Stranger Things”. Netflix opublikował krótki film, z którego wynika, że tym razem akcja serialu przeniesie się poza miasto Hawkins, w którym toczyła się fabuła trzech sezonów.

Stephen King twierdzi, że „Stranger Things” czerpie z jego książek

Poniżej możecie obejrzeć ten zwiastun.

Co jeszcze wiemy o „Stranger Things 4”? Według podanych wcześniej informacji zdjęcia mają ruszyć już w październiku. Wydaje się jednocześnie, że realistycznym terminem premiery nowego sezonu jest druga połowa przyszłego roku.

Ross Duffer w wywiadzie dla „TVWeb” mówi ostatnio:

Mamy zarys fabuły i teraz musimy go wypełnić szczegółami. Kolejny sezon będzie zupełnie inny, ale myślę, że ekscytujący. Najważniejsze jest to, że zamierzamy serial nieco rozbudować. Niekoniecznie o efekty specjalne i rozmach, ale chcemy wyjść z fabułą poza Hawkins.

Informacje te pokrywają się z wcześniejszymi zapewnieniami twórców, że chcą przygotować kolejny sezon „Stranger Things”. W kilku wywiadach podkreślali, że ich historia powinna zostać opowiedziana w 4 lub 5 sezonach. Nie wiemy co prawda jak na całą sprawę zapatruje się Netflix, ale należy spodziewać się, że jesteśmy już za połową przygód dzieciaków z Hawkins.

Trzeci sezon „Stranger Things” miał swoją premierę w lipcu tego roku i okazał się jednym z najbardziej kasowych produkcji Netflixa.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Allium sativum [83.26.***.***] dodano: 30.09.2019, 18:34 #1
https://www.youtube.com/watch?v=WjrqpJQBKCQ
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group