terazmuzyka.pl
Newsy 638V  
mg | 11 sierpnia 2019
0

Sylwia Grzeszczak opublikowała nowy utwór. Posłuchaj singla „Rakiety”!

Sylwia Grzeszczak powróciła z nową kompozycją, do której przygotowała oficjalny teledysk. Wystartowała również przedsprzedaż nowego wydawnictwa artystki. 

To już czas, Sylwia Grzeszczak odpala „rakiety” i zabiera nas w kolejna muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach i przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

Nowy singiel „Rakiety" zobrazowany został oficjalnym teledyskiem:

W 2019 roku minęło dziesięć lat od wydania przez Sylwię debiutanckiego albumu Ona i On”. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu artystka wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem 10TEN TOUR. W największych miastach Polski usłyszeć można było najpopularniejsze przeboje artystki w aranżacjach przygotowanych specjalnie na dziesięciolecie pracy artystycznej.

 

Do przedsprzedaży trafiła również nowa płyta Sylwii Grzeszczak – krążek zatytułowany „Best Of Live: 10 Ten Tour". Album ukaże się już 20 września.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group