terazmuzyka.pl
Koncerty 382V  
mg | 7 stycznia 2020
1

Taake i Kampfar na dwóch koncertach w Polsce [DATY]

Zespoły Taake oraz Kampfar, przy wsparciu Necrowretch, zagrają dwa koncerty w naszym kraju. Formacja przyjadą do Polski już w marcu!

Ostatnie wydawnictwa norweskiego Taake to album „Kong Vinter" z 2017 roku oraz box „7 Fjell" z siedmioma pierwszymi płytami grupy w formie picture disców (2018, Dark Essence Records). Grupa obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności, a jubileusz świętować będzie w europejskiej trasie z Kampfar.

Na wiosennych koncertach Kampfar będzie promować album „Ofidians Manifest”, który ukazał się w maju ubiegłego roku (Indie Recordings). W roli supportu wystąpi Necrowretch. Francuzi zaprezentują w lutym swoją najnowszą, czwartą produkcję – „The Ones From Hell” (Season Of Mist).

Taake i Kampfar w towarzystwie Necrowretch wystąpią kolejno 19 marca w krakowskim klubie Kwadrat oraz 5 kwietnia we wrocławskiej Pralni.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Fog [217.96.***.***] dodano: 07.01.2020, 19:50 #1
Taake , to ci co mieli odwagę zaatakować również Islam, i z antifą mieli na pieńku, tak czy siak są lepsi od tych wszystkich hehemotów, katów, i watainów, którzy już takiej odwagi nie posiadają.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group