terazmuzyka.pl
Newsy 340V  
szy I fot. Itokyl | 16 sierpnia 2018
0

Taco Hemingway. Luksusowy box wyprzedany w ekspresowym tempie

Jeden z najpopularniejszych obecnie polskich raperów lubi - co jakiś czas - zaskakiwać swoich fanów. Pod koniec sierpnia ukaże się specjalna, limitowana edycja jednej z jego płyt. Została ona właśnie, w niesamowitym tempie, wyprzedana!

31 sierpnia swoją premierę będzie miała wyjątkowa edycja wydanej w 2016 roku płyty „Marmur” rapera Taco Hemingwaya. Wydawnictwo trafi na dwie płyty winylowe i zostanie wzbogacone o szereg specjalnych gadżetów. Limitowany do 500 sztuk zestaw, który wyceniono na 299 PLN, został... już wyprzedany, zaledwie w dobę. 

Tak o specjalnej wersji „Marmuru” wypowiada się wydawca, czyli firma Asfalt Records:

“Marmur” na winylu, a właściwie na dwóch, to prawdziwe cacko. Płyty zostały zapakowane w luksusowy box, wewnątrz którego, oprócz czarnych krążków, szczęśliwy nabywca znajdzie szereg gadżetów inspirowanych motywem przewodnim albumu, czyli fikcyjnym, trójmiejskim hotelem Marmur.

Do limitowanego boxu dodane zostały: klucz, ręcznik, zawieszka na drzwi, mydło oraz kapcie. Wszystkie materiały zostały ponadto ozdobione oryginalnym logotypem, a niektóre z nich nawet haftem.

Za projekt graficzny odpowiedzialny jest Forin, znany między innymi z okładek płyt O.S.T.R. Jak sam mówi:

Tym projektem starałem się przeskoczyć poprzeczkę, którą sobie wysoko zawiesiłem w momencie tworzenia okładki O.S.T.R. „W drodze po szczęście”. Projektowanie nudnych wydawnictw nie przynosi mi frajdy. Jak to mówi Tytus, cieszy się, że najlepsze projekty zawsze zostawiam dla Asfalt Records. Może coś w tym jest, a może po prostu zawsze daje mi wolność w projektowaniu? Forin Studio zaprasza do Hotelu Marmur.

Taco Hemingway w tym roku ma już na koncie kilka, innych spektakularnych sukcesów. Wydana w kwietniu wraz z Quebonafide jako Taconafide płyta „Soma 0,5” zdobyła już podwójną platynę, a koncerty zespołu - odbywające się w dużych halach - wyprzedawane były na pniu. Natomiast jego solowy album „Cafe Belga” z lipca, zdobył już złoto, dotarł na szczyt OLiS i po trzech tygodniach zajmuje drugie miejsce wśród najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju. Ponadto, na półkach sklepowych, można znaleźć także minialbum „Flagey EP”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 225V  
1

Riverside prezentuje teledysk do premierowego utworu [WIDEO]

szy I fot. Oskar Szramka | 21 września 2018
Newsy 143V  
0

Tom Petty. Nowy utwór prawie rok po śmierci artysty [AUDIO]

rf | fot. musicisentropy | 21 września 2018
Newsy 1471V  
0

Metallica zagra koncert akustyczny

rf | 20 września 2018
Newsy 149V  
1

Przebój Sistars w zupełnie nowej wersji [WIDEO]

mg | fot. Wiktor Franko | 20 września 2018
Newsy 88V  
0

Rita Ora zapowiada nowy album

mg | 20 września 2018
Newsy 1640V  
Newsy 679V  
7

Nick Cave tworzy nową płytę w gorączce

rf | fot. Bleddyn Butcher | 20 września 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group