terazmuzyka.pl
Newsy 647V  
rf | 10 października 2018
0

Tenacious D promuje nowy album... animowanym porno [WIDEO 18+]

Tenacious D, jak zwykle, w oryginalny sposób podchodzi do promocji swojego albumu. Tym razem napisał piosenkę o seksie i okrasił ją wyuzdanym teledyskiem.

Nowy album Tenacious D zatytułowany jest „Post-Apocalypto” i ukaże się 2 listopada 2018 roku. Grupa promuje płytę za sprawą serii animowanych klipów, składających się na serial, w którym zawarte są nowe piosenki. W najnowszym odcinku znalazł się utwór „Making Love”.

Tenacious D zapowiada nowy album

W najnowszym odcinku serialu „Post-Apocalypto”, stworzonym przez Jacka Blacka, członkowie Tenacious D napotykają w postapokaliptycznym świecie grupę kobiet, które namawiają ich do seksu celem ponownego zaludnienia planety. Towarzyszy temu animowany klip do utworu „Making Love”, w którym przedstawione zostały różne pozycje seksualne. Możecie obejrzeć go poniżej.

Album „Post-Apocalypto” wyprodukowany został przez Johna Spikera, a na perkusji zagrał Dave Grohl. Poniżej możecie zapoznać się z okładką albumu.

Zespół jednocześnie pracuje nad kontynuacją filmu „Kostka przeznaczenia” z 2006 roku. Podczas jednego z koncertów Jack Black powiedział:

Nie wiem, gdzie dokładnie będziecie mogli go [kontynuację „Kostki przeznaczenia”] zobaczyć, ale zdecydowaliśmy, że to się stanie i film ujrzy światło dzienne.

Tenacious D: Kostka Przeznaczenia” wszedł do kin w październiku 2006 roku i szybko stał się pozycją kultową. Doceniono go za muzykę, którą skomponowali oczywiście członkowie Tenacious D, ale także za niebanalną fabułę i humor.

W filmie główne role zagrali Jack Black i Kyle Gass, ale na ekranie zobaczyć mogliśmy również Tima Robbinsa, Bena Stillera, Dave’a Grohla, który wcielił się w postać Diabła, a także Ronniego Jamesa Dio. Film okazał się również sukcesem kasowym – daleko mu co prawda do hollywoodzkich superprodukcji, ale niemalże 14 milionów zarobku to naprawdę dobry wynik.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 241V  
0

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
Newsy 919V  
2

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group