terazmuzyka.pl
Film / serial 256V  
mg | 25 maja 2020
1

„Tenet”. Najgorętsza premiera tego roku na pełnym zwiastunie [WIDEO]

Film „Tenet”, którego premierę zapowiedziano już na lipiec, doczekał się w końcu pełnej filmowej zapowiedzi.

Choć wiele filmowych premier jest przesuwanych z powodu pandemii koronawirusa, „Tenet” ma pojawić się w kinach w lipcu i jak do tej pory wydawca tych planów nie zweryfikował. Można nawet powiedzieć, że je potwierdził, ponieważ w sieci pojawił się trailer oczekiwanej przez wielu produkcji.

„Tenet” to najnowsze dzieło Christophera Nolana, który ma na swoim koncie takie produkcje jak „Incepcja” z 2010 roku, „Mroczny Rycerz” (2008) czy „Interstellar” (2014). Jego najnowsza produkcja ma być połączeniem kina szpiegowskiego i science fiction. W obsadzie są chociażby John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia czy Aaron Taylor-Johnson.

Poniżej trailer:

Premiera filmu ma odbyć się 17 lipca 2020 roku.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 08.06.2020, 08:16 #1
Czyżby znowu klisza z Ph.K. Dicka?!
Zobacz także
0

Jared Leto wystąpi w nowej części filmu „Tron”

rf | fot. Nicolas Genin | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group