terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1238V  
szy | 25 lipca 2018
19

Teraz Ankieta 2018 dla czytelników z wyjątkowymi nagrodami

Na naszej stronie pojawiła się specjalna ankieta dla wszystkich czytelników „Teraz Rocka” dotyczącą - rzecz jasna - miesięcznika. Na uczestników czekają cenne nagrody. 

Staramy się od lat tworzyć jak najlepsze pismo. Chcielibyśmy jednak, aby jeszcze lepiej odpowiadało Waszym oczekiwaniom. Pięć lat temu zorganizowaliśmy ankietę, której wyniki okazały się bardzo pomocne w przygotowaniu jak najbardziej odpowiadającego Wam miesięcznika.

Sierpniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

Świat pędzi do przodu: zapraszamy do powtórnego udziału w zabawie. Wypełnienie ankiety nie zabierze dużo czasu, a daje szansę zdobycia atrakcyjnych NAGRÓD. Ankietę możecie wypełnić poniżej albo kupić aktualny, sierpniowy numer „Teraz Rocka”, który do sprzedaży trafił 25 lipca, wyciąć z pisma i wysłać oryginał (nie ksero!) pocztą na adres redakcji (ul. Cedrowa 34, 04-533 Warszawa).

Dla uczestników ankiety mamy do rozdania:

  • 25 CAŁOROCZNYCH PRENUMERAT PISMA (15 wśród osób, które wyślą odpowiedź pocztą i 10 wśród osób, które udzielą odpowiedzi internetowo)
  • 10 NASZYCH JUBILEUSZOWYCH PŁYT WINYLOWYCH
  • 20 KSIĄŻEK o największych gwiazdach rocka

Wspomnianą ankietę znajdziecie pod tym adresem

Komentarze (19)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ratmsoad dodano: 26.07.2018, 00:42 #1
Jeden minus w ankiecie - wybór gatunku muzyki jaki słucha się. Trzy rodzaje to trochę zbytnie zawężenie. Jak dla mnie to mógłby to być wybór następujący - wybierz trzy kategorie, których nie słuchasz.
_____ [178.217.***.***] dodano: 26.07.2018, 07:25 #2
Poziom ankiety jest po prostu żenujący. Kto wam układał te pytania? Pokazują one na jakim etapie obecnie jesteście, jak jesteście zagubieni i jak nie potraficie się odnaleźć. Jeżeli ta ankieta ma Wam w czymkolwiek pomóc, to jest z Wami naprawdę źle.
Pokaż odpowiedzi (6)
deFranco dodano: 26.07.2018, 12:50 #9
Ja dziś wysłałem. Pomysł dobry ale ankieta sama w sobie
niedopracowana.
- Brak wypośrodkowanych odpowiedzi ( o czym wspominano wyżej)
- Kilka pytań ogólnikowych, zbyt okrężnych, nie dających
możliwości na konkretne wypowiedzenie się np:
Wywiady:
za dużo
za mało
Bez sensu. Ani za dużo, ani za mało. nie chodzi o ilość, tylko jakość.
Wywiad to ma być wywiad, a nie schematyczna (telefoniczna) przepytajka. Jak to zaznaczyć w ankiecie ?
- "Czy chciałbyś, żeby w „Teraz Rocku” było więcej materiałów o filmach/serialach" Ale w jakiej formie ? Historia, recenzje, wywiady,
info telewizyjne itd.....
- Czego mi brakuje, co mnie irytuje ? Mam to napisać w krateczce
1,5 na 4cm ? Poważnie ?
- Ponadto przy wielu pytaniach powinna być skala punktowa, np.
na ile (1-6) oceniam daną rubrykę. Bo to, że ją czytam to o niczym jeszcze nie świadczy.
Tak czy owak, idea słuszna. Ankieta powinna pojawiać się co dwa lata.
P.S.
Pytanie
Czy wkładka:
powinna być w każdym numerze
może jej nie być, jeżeli jest dużo ważnych, aktualnych tematów

Niby pytanie, ale widać w którym kierunku chłopcy kombinują Uśmiech

Tak na szybko, tyle ode mnie
Pokaż odpowiedzi (2)
Teraz Komentarz [83.20.***.***] dodano: 26.07.2018, 13:59 #12
Moim zdaniem jeśli chodzi o tematykę, to powinno być o wszystkim po trochu. Tylko/Teraz Rock zawsze był pismem ogólnym a nie sprofilowanym na classic rocka, indie czy co innego. Natomiast uważam, że przydałoby Wam się więcej niezależności i pewnej przekory. Nie bójcie się dać czasem tym osławionym Sierżantom Pieprzom i Ciemnym Stronom Księżyca albo nowym płytom rockowych "wielkich" jednej gwiazdki.
Pokaż odpowiedzi (1)
bbfan [77.254.***.***] dodano: 26.07.2018, 22:22 #14
wywiady powinny być bardziej drążące tematy trudne, nie pytania w stylu: jak się nagrywało płytę itp, ale wyłapywanie niuansów.
Teraz Komentarz [83.20.***.***] dodano: 27.07.2018, 10:05 #15
Przydałby się też jakiś dział z najciekawszymi stylizacjami z koncertów. Jakieś propozycje jak się fajnie ubrać na koncert, koszulki z jakimi zespołami są teraz modne... Czy fan metalu musi zawsze chodzić ubrany na czarno? Tego typu sprawy.
Pokaż odpowiedzi (1)
Teraz Komentarz [83.20.***.***] dodano: 27.07.2018, 10:43 #17
Jeśli chodzi o wkładki to przydałyby się też o słynnych dziennikarzach rockowych - o Annie Gacek, Tomaszu Beksińskim, Piotrze Kaczkowskim, Wojciechu Mannie, Wiesławie Weissie, Bartku Koziczyńskim, Grzegorzu Brzozowiczu, Jacku Leśniewskim, Jerzym Rzewuskim i wielu innych.
Pokaż odpowiedzi (1)
Rob [79.184.***.***] dodano: 06.09.2018, 07:36 #19
Kiedy będą wyniki ankiety?