terazmuzyka.pl
Teraz Rock 839V  
mg | 22 listopada 2018
0

„Teraz Rock” i „Teraz Rock Kolekcja”. Promocyjne pakiety na Black Friday!

Black Friday to doskonała okazja, żeby przewietrzyć nasz magazyn i przygotować dla Was, drodzy Czytelnicy, specjalną ofertę  z pakietami wyselekcjonowanych numerów „Teraz Rocka” i „Teraz Rock Kolekcji”.

Od 2003 roku światło dzienne ujrzało niemalże 190 numerów „Teraz Rocka” i 22 numery „Teraz Rock Kolekcji”. Co oczywiste, przez te lata często wracaliśmy do dokonań najważniejszych rockowych wykonawców. Z okazji Black Friday postanowiliśmy przygotować dziewięć specjalnych pakietów, które poświęciliśmy wybranym przez nas i lubianym przez Was zespołom. W promocyjnych cenach można kupić zestawy o Black Sabbath, Metallice, Led Zeppelin, Guns N’ Roses czy AC/DC.

Pakiety podzieliliśmy na dwie kategorie: w pierwszej znalazło się pięć czasopism, a w promocyjnej cenie kosztują zaledwie 29,90 zł + koszty przesyłki; drugi pakiet to cztery pisma za 23,90 zł + koszty przesyłki.

Poniżej wszystkie dostępne z okazji Black Friday pakiety (kliknięcie w grafikę przekierowuje do naszego sklepu, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat danego pakietu). Promocja jest ograniczona czasowo i ilościowo!

Pakiet pięciu czasopism: 45 zł 29,90 zł 

 

 

Pakiet czterech czasopism: 36 zł 23,90 zł

 

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Teraz Rock 733V  
6

Czy Piotr Rogucki wcieliłby się w rolę Pana Kleksa? [TYLKO W TERAZ ROCKU]

rf | fot. Ralf Lotys (Sicherlich) | 7 kwietnia 2019
Teraz Rock 8863V  
0

Kortez: Możesz na mój koncert przyjść i sobie popłakać [TYLKO U NAS]

mg | fot. Bartosz Kowal/Jazzboy | 27 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group