terazmuzyka.pl
Teraz Rock 919V  
mg | 19 grudnia 2018
16

„Teraz Rock” został odświeżony. Kiedy premiera styczniowego numeru?

Najnowszy numer naszego miesięcznika będzie miał swoją premierę jeszcze w grudniu, ale w związku ze zbliżającymi się świętami nie pojawi się w kioskach w ostatnią środę miesiąca. Szykujemy też kilka niespodzianek!

Sprawa najważniejsza – premiera styczniowego „Teraz Rocka” odbędzie się w  piątek, 28 grudnia. Przesunięcie to spowodowane jest oczywiście zbliżającymi się świętami. Numer dostępny będzie w kioskach w całej Polsce, naszym sklepie internetowym oraz, oczywiście w formacie elektronicznym, w e-Kiosku.

Zestawy „Teraz Rock” i „Teraz Rock Kolekcja” wciąż w promocji

Na pełną zapowiedź nowego „Teraz Rocka” przyjedzie jeszcze czas, ale już teraz przekazać możemy, że został on odświeżony i od nowego roku będzie pojawiał się w zmienionej formule. Powodem są między innymi wyniki przeprowadzonej przez nas ankiety, o czym informuje Wiesław Weiss:

Kilka miesięcy minęło, odkąd zaprosiliśmy Was do udziału w ankiecie dotyczącej zawartości pisma. Potwierdziła ona, że akceptujecie „Teraz Rock” w dotychczasowej postaci, a jeśli oczekujecie zmian, to niewielkich, jak choćby nieznaczne powiększenie działu newsowego czy uwypuklenie działu „Teraz Historia”, który, umieszczony na ostatnich stronach, Waszym zdaniem trochę ginął. Sugestie powtarzające się najczęściej wzięliśmy oczywiście pod uwagę, a wynikiem jest odmieniony i odświeżony „Teraz Rock”, który, mamy nadzieję, będzie Wam służył jeszcze lepiej niż dotychczas.

Jesteście ciekawi, co przygotowaliśmy? Zaglądajcie na naszą stronę w najbliższych dniach – poza zapowiedzią numeru, pojawią się na niej również fragmenty autorskich testów ze styczniowego „Teraz Rocka”!


W sprzedaży wciąż dostępny jest grudniowy numer naszego pisma, a w nim między innymi: Dawid Podsiadło, Slash i Myles Kennedy, Dead Can Dance, T.Love, Greta Van Fleet czy A Perfect Circle. Znajdziecie go w kioskach i naszym sklepie internetowym.

Komentarze (16)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Luongo [31.6.***.***] dodano: 19.12.2018, 20:21 #1
Liczę na odrobinę szaleństwa z Waszej strony np. 2 wkładki w jednym numerzeUśmiech
Czekam na wkładkę o Toto [188.165.***.***] dodano: 19.12.2018, 21:10 #2
Naprawdę zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy odbiorcami tylko papierowymi, a osobami które wchodzą na stronę. Nie chcemy żadnych zmian? Ile tutaj miesiąc w miesiąc pojawiają się pretensje dotyczące wkładek? Ile można prosić o więcej artykułów dotyczących młodych? Uwypuklenie działu newsowego? Przecież wiadomości na tej stronie to żenada i pisanie o serialach. Więcej Teraz Historii? Przecież 90% pisma dotyczy skansenu rocka. Nie rozumiem tej polityki wydawniczej, ale widocznie tego oczekuje większość. Szkoda, liczyłem, że ta ankieta faktycznie coś zmieni a tak to tylko czekać na Nirvanę 3 i same artykuły o Metallice i Pink Floyd.
AntyMetal [89.228.***.***] dodano: 19.12.2018, 22:38 #3
Świetna informacja! Odświeżenie pisma to doskonały moment, by powtórzyć wkładki o Metallice i Slayerze! Już nie mogę się doczekać!

Przydałoby się także wprowadzić do pisma tych wszystkich wybitnych artystów popowych, o których piszecie na stronie! Czytelnicy zapewne nie mogą się doczekać wkładki o Kajne Wescie!
Pokaż odpowiedzi (1)
FOK [178.217.***.***] dodano: 20.12.2018, 07:19 #5
Pogrążania się ciąg dalszy. Więcej newsów!? Przecież te newsy na moment pojawienia się pisma w sprzedażny są już nieaktualne. Dziś dział newsów przenosi się właśnie na serwisy internetowe lub fb. To samo tyczy się tzw. płyt miesiąca. Miesiąca? Którego? Tego kiedy pisano recenzję, czy tego kiedy ukazało się pismo? Z początku , czy z końca miesiąca? Przy dzisiejszym natłoku newsów i nowości wydawniczych takie działy w pismach papierowych to po prostu skansen. No i "Teraz historia". Ja wiem, że to bardzo ułatwia Wam pracę, bo po prostu przepisujecie stare artykuły, ale nie wierzę, po prostu nie wierzę, że w ankiecie wyszło, że ludzie chcą tego więcej. Chociaż dobrze, że nie napisaliście, że czytelnicy chcą więcej o Mecie i Floydach. A... i pewnie też chcą wkładki o U2, bo dawno nie było.
kasksasa54 [83.22.***.***] dodano: 20.12.2018, 12:22 #6
a ja chciałbym wkładkę o dodzie, i chyba się nie doczekam,bo pewnie znowu coś o queen będzie, jak tutaj,co 2 newsy to fredioooooo.
Adasz [212.244.***.***] dodano: 20.12.2018, 15:57 #7
Przeglądałem ostatnio stare nr TerazRocka i było tam naprawdę mnóstwo wywiadów, artykułów, recenzji które dzisiaj czyta się po prostu dobrze...Historii nigdy nie za wiele pod warunkiem, że znajdziecie coś nowego, coś co zaciekawi starych wyjadaczy a przyciągnie nowych nietuzinkowym podejściem do tematu...Ja wolę poczytać o np. Birds of tokyo, Karnivool, Dead letter circus czy The black queen niż setny raz o Queen itd...
Rob [79.191.***.***] dodano: 20.12.2018, 15:57 #8
Czekam na nowy numer.
Czytelnik od 91r.
Pokaż odpowiedzi (1)
Ate [83.4.***.***] dodano: 20.12.2018, 20:26 #10
Czy będzie dodany kalendarz? Pewnie nie, szkoda że z tego zrezygnowaliście.
zazaz [83.8.***.***] dodano: 22.12.2018, 08:14 #11
Bez Michała Kirmucia i Grześka Kszczotka to czasopismo nie ma sensu.
Pokaż odpowiedzi (1)
Szymek [95.160.***.***] dodano: 22.12.2018, 20:48 #13
Wiadomo, że miesięcznik nie jest najlepszą platformą do przekazywania newsów, ale "Teraz Rock" robił to dotychczas znakomicie, więc okej, może być ich więcej. Materiały historyczne nie są żadnym przepisywaniem. Pisane są z nowej perspektywy, również przez nowych autorów (Maciej Koprowicz), są bardzo interesujące. I dacie radę bez Michała Kirmucia (tu odnoszę się do dwóch powyższych komentarzy). Jestem z wami i czekam na nowy numer.
Szymek [95.160.***.***] dodano: 22.12.2018, 20:49 #14
Wiadomo, że miesięcznik nie jest najlepszą platformą do przekazywania newsów, ale "Teraz Rock" robił to dotychczas znakomicie, więc okej, może być ich więcej. Materiały historyczne nie są żadnym przepisywaniem. Pisane są z nowej perspektywy, również przez nowych autorów (Maciej Koprowicz), są bardzo interesujące. I dacie radę bez Michała Kirmucia (tu odnoszę się do dwóch powyższych komentarzy). Jestem z wami i czekam na nowy numer.
Scheisskopf dodano: 24.12.2018, 10:45 #15
W Teraz Rocku następują nie tylko kosmetyczne zmiany związane z ankietą.

Współzałożyciel pisma, zastępca redaktora naczelnego, piszący w nim od zawsze Wiesław Królikowski ogłosił, że grudniowy numer z 2018 był ostatnim, w którego tworzeniu brał udział. Dziennikarz nie podał powodów odejścia od pisma, ale zapowiedział dalsze pisanie na tematy muzyczne/ rockowe.

Co sądzicie o takiej, naprawdę poważnej zmianie? Zważywszy również na to, że redaktor Królikowski zawsze trzymał wysokie standardy w swoim pisaniu, no i był prawdziwym znawcą rocka, zwłaszcza polskiego, ale nie tylko.
Pokaż odpowiedzi (1)