terazmuzyka.pl
Koncerty 1105V  
rf | 29 lipca 2019
1

Testament, Exodus i Death Angel na wspólnym koncercie w Polsce [DATA, BILETY]

Legendy thrash metalu wystąpią na wspólnym koncercie w Polsce. Sprawdź gdzie i kiedy, będziesz mógł je zobaczyć.

Zespoły Testament, Exodus i Death Angel przyjadą na wspólny koncert do Polski. Odbędzie się on 19 lutego 2020 roku w Hali Orbita we Wrocławiu. Bilety trafią do sprzedaży 31 lipca o godzinie 16.00.

Testament ujawnia, kiedy wyda nowy album

Testament, Exodus i Death Angel wyruszą w przyszłym roku we wspólną trasę. Każdy z tych zespołów zapisał się w historii thrash metalu. Testament jest częstym bywalcem w Polsce. Grupa niedawno zagrała na Mystic Festival, a już za kilka dni wystąpi na Pol’and’Rock Festival. Grupa przygotowuje nowy album studyjny, możliwe, że w lutym usłyszymy więc nowe utwory.

Exodus powstał w 1979 roku w Kalifornii z inicjatywy Gary’ego Holta (jedyny członek Exodus, który zagrał na wszystkich płytach), Toma Huntinga i Kirka Hammetta, czyli późniejszego gitarzysty Metalliki. Na swoim koncie mają 10 studyjnych albumów. Nie tak dawno zespół Exodus gościł w naszym kraju. Wraz z Wielką Czwórką, uznaje się Exodus za pionierów gatunku thrash metal. Grupa także pracuje nad nowym materiałem.

Pochodzący również z Kalifornii Death Angel powrócił w tym roku z udanym albumem „Humanicide”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 02.08.2019, 22:16 #1
Esencja thrash metalu!
Kiedy zbrzydnie Ci Wielka Czwórka, to włącz sobie którąś w wczesnych (albo późniejszych) płyt Death Angel, Testament lub Exodus i od razu poczujesz się lepiej!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group