terazmuzyka.pl
Koncerty 295V  
mg | 8 maja 2020
1

„The Eddy”. St. Vincent nagrała utwór do serialu z Joanną Kulig [AUDIO]

Dziś na Netfliksie pojawił się serial „The Eddy”. Jeden z utworów, który można w nim usłyszeć, przygotowała St. Vincent.

Za serial „The Eddy” odpowiedzialny jest sam Damien Chazelle – reżyser, który ma na swoim koncie takie filmy jak obsypane nagrodami „La La Land” czy „Whiplash”. Jest to telewizyjny debiut reżysera, który do współpracy zaprosił Andre HollandaJoannę Kulig czy Tahara Rahima.

Premiera pierwszego sezonu serialu zrealizowanego dla Netfliksa miała miejsce dziś. Przy tej okazji w sieci pojawił się utwór, który na potrzeby produkcji przygotowała St. Vincent:

Akcja serialu osadzona została w Paryżu, mieście wielokulturowym i pełnym ciekawych osobowości. Produkcja skupi się na działalności jednego z paryskich klubów, opisując losy jego właściciela, a także artystów, którzy się w nim pojawiają. Ośmioodcinkowy serial określony został dramatem z elementami musicalu.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
I [91.205.***.***] dodano: 10.05.2020, 15:10 #1
Święta Wincenta nie jest...Ten kawałek może się podobać, ale jej autorskie, bardziej do popatrzenia...na St. Vincentę.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group