terazmuzyka.pl
Film / serial 168V  
mg | 5 maja 2020
0

„The Mandalorian”. Dwóch słynnych reżyserów pracowało przy 2. sezonie

Fani czekający na premierę drugiego sezonu serialu „The Mandalorian” właśnie poznali nazwiska dwóch reżyserów, którzy pracowali przy produkcji.

Serial „The Mandalorian” osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen, który miał swoją premierę w 2019 roku na Disney+, okazał się sporym sukcesem. Produkcja zbiera pochlebne recenzje i cieszy się popularnością wśród fanów. Wiadomo od dawna, że w przygotowaniu jest drugi sezon, jednak twórcy nie zdradzali zbyt wielu szczegółów z nim związanych.

W końcu, przy okazji Dnia Gwiezdnych Wojen, udało się potwierdzić nazwiska dwóch reżyserów, którzy pracowali przy drugim sezonie „The Mandalorian”. Pierwszym jest Peyton Reed („Ant-Man” czy „Ant-Man i Osa”), a drugim Robert Rodriguez („Desperado”, „Sin City – Miasto grzechu”). Nazwisko tego drugiego pojawiało się w plotkach, które teraz znalazły swoje potwierdzenie. Drugi sezon jest obecnie w postprodukcji.

Obaj reżyserzy potwierdzili swój udział w projekcie na Twitterze:

Akcja serialu rozgrywa się kilka lat po „Powrocie Jedi” w Najdalszym Obrzeżu. Skupiona jest wokół samotnego rewolwerowca – jednego z Mandalorian, słynnych najemników i łowców nagród. Niedawno potwierdzono, że rozpoczęły się wstępne prace nad trzecim sezonem „The Mandalorian”.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group