terazmuzyka.pl
Koncerty 464V  
mg | 5 marca 2019
0

The National zapowiedzieli koncert w Polsce [DATA, BILETY]

Zespół The National, który zapowiedział już publikacje nowej studyjnej płyty, ogłosił właśnie koncert w Polsce. Grupa przyjedzie do naszego kraju pod koniec tego roku.

25 listopada w hali COS Torwar w Warszawie wystąpi zespół The National. Grupa, na której czele stoi charyzmatyczny Matt Berninger, wraca do Polski z nowym materiałem. Wydawnictwo nosi tytuł „I Am Easy To Find” i ukaże się 17 maja.

The National w Polsce – bilety 

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 8 marca, o godzinie 10.00.

Ceny biletów:

  • Płyta: 165 zł
  • Siedzące kat.1: 205 zł
  • Siedzące kat.2: 165 zł

The National przez lata ugruntowali sobie czołową pozycję na światowym rynku muzycznym. Dziś wyprzedają koncerty na najbardziej prestiżowych halach i pojawiają się jako headlinerzy na największych festiwalach. Zespół tworzą niezmiennie Matt Berninger (wokal), bracia: Aaron (gitara, bas, klawisze) i Bryce Dessner (gitara, klawisze) oraz Scott (bas, gitara) i Bryan Devendorf (perkusja). 

Premierze wydawnictwa „I Am Easy To Find” towarzyszyć będzie film o tym samym tytule. Obraz wyreżyserował nominowany do Oscara Mike Mills („Debiutanci”, „Kobiety i XX wiek”), natomiast główną rolę zagrała w nim Alicia Vikander („Ex Machina”, „Tulipanowa gorączka”).

Od swojego pierwszego występu w Polsce w ramach OFF Festivalu w 2009 roku, The National są najbardziej pożądanym koncertowo zespołem w naszym kraju. Na przestrzeni lat grupa wystąpiła m.in. na festiwalu Open’er oraz na kilku koncertach klubowych, w tym w warszawskiej Stodole. Zaplanowany na 25 listopada koncert w COS Torwar będzie do tej pory największym występem halowym zespołu w naszym kraju.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 731V  
5

Legendy polskiego metalu na wspólnej trasie

rf | fot. Facebook | 21 maja 2019
Koncerty 389V  
0

Merry Christless 2019. Poznaliśmy skład tegorocznej imprezy!

mg | fot. Christian Martin Weiss | 21 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group