terazmuzyka.pl
Newsy 339V  
rf | 13 kwietnia 2018
2

The Offspring kończy prace nad nowym albumem

Gitarzysta The Offspring zapewnia, że nowy album zespołu ukaże się jeszcze w tym roku.

Kevin „Noodles” Wasserman, gitarzysta amerykańskiego zespołu The Offspring, potwierdził, że grupa kończy prace nad nowym albumem, którego premiera planowana jest na jesień tego roku.

Nocny Kochanek wystąpi u Kuby Wojewódzkiego

W rozmowie wyemitowanej przez stację radiową WRIF, Noodles zdradził, że grupa ma gotowych 10 nowych utworów i kończy prace nad płytą:

Ta płyta pochłonęła dużo naszego czasu, ale myślę, że warto było czekać. Teraz kończymy prace w studiu z producentem Bobem Rockiem. Mamy dziesięć gotowych kawałków, do kilku brakuje jeszcze tekstów. Może napiszemy jeszcze jeden albo dwa i to będzie wszystko.

Płyta ukaże się jesienią. Na pewno w tym roku. Mieliśmy nadzieję wydać ją latem, ale wygląda na to, że ukaże się jesienią.

Latem The Offspring wyruszy z zespołem 311 w trasę koncertową po Ameryce Północnej.

Kilka miesięcy temu Noodles powiedział, że dobrym reprezentantem nowego albumu jest opublikowany jakiś czas temu utwór „Coming For You”.

Mamy utwory, które zakończyliśmy już nagrywać. „Coming For You” jest tutaj dobrym przykładem. Ten utwór znajdzie się na następnej płycie, to był pierwszy wydany singiel. Więc wszystko co robimy, będzie brzmieć podobnie do niego. Będzie tam mnóstwo typowego brzmienia Offspring — ciężkie, szybkie i melodyjne dźwięki w połączeniu z mocnym uderzeniem basu, perkusji i gitar. To jest to, co kochamy.

Noodles mówił również o tym, jak zmieniła się interakcja z odbiorcami w dzisiejszych czasach i czy dla zespołów takich jak The Offspring ma sens wydawanie albumów o pełnej długości:

Teraz świat jest inny. Myślimy, żeby nagrać płytę. Myślimy o muzyce jak o pełnym albumie, w taki sposób dorastaliśmy, więc cały czas tak się czujemy. Ale odkąd masz internet i możesz wydawać rzeczy praktycznie natychmiast, co właściwie sprawia, że fani na coś oczekują? Myślę, że fani reagują na to w sposób „Hej gościu, chcemy nowości teraz!”. Słyszę to całymi dniami na Twitterze i na Facebooku. „Gdzie nowe materiały? Chcemy ich teraz! Nie chcemy czekać.”. Cóż, w dzisiejszych czasach rzeczywiście nie musisz długo czekać.

Studyjną dyskografię The Offspring zamyka wydany w 2012 roku album „Days Go By”.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Panna Holland [83.31.***.***] dodano: 17.04.2018, 10:57 #1


Zapraszam na nasz polski fan page.

https://www.faceb(...)gPoland/
Kapitan [89.64.***.***] dodano: 17.04.2018, 11:28 #2
Świetne wieści! Uśmiech
Zastanawiam się, czemu w większości polskich artykułów nadal widnieje zdjęcie nieaktualnego składu.
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group