terazmuzyka.pl
Newsy 1006V  
rf | 9 października 2017
0

The Offspring wyda w 2018 roku nowy album

Zespół The Offspring potwierdził, że w przyszłym roku planuje wydać nowy album.

Wokalista The Offspring, Dexter Holland, oraz gitarzysta Kevin “Noodles” Wasserman ujawnili w wywiadzie przy okazji festiwalu Rock In Rio, że kończą prace nad nowym albumem studyjnym.

Steven Wilson zapowiada nowy album

Dexter zapytany o następcę wydanego w 2012 roku „Days Go By” powiedział:

Pracujemy nad nim.

Noodles dodał:

Pracujemy już od jakiegoś czasu. Mamy gotowych kilka kawałków, ale chcemy nagrać jeszcze kilka. Chcemy ten album wydać wkrótce. Nasi fani czekali zbyt długo. Chcemy dać im coś do potrzymania i posłuchania.

Dexter Holland potwierdził, że nowy album ukaże się w 2018 roku.

Kilka miesięcy temu Noodles powiedział, że dobrym reprezentantem nowego albumu jest opublikowany jakiś czas temu utwór „Coming For You”.

Mamy utwory, które zakończyliśmy już nagrywać. „Coming For You” jest tutaj dobrym przykładem. Ten utwór znajdzie się na następnej płycie, to był pierwszy wydany singiel. Więc wszystko co robimy, będzie brzmieć podobnie do niego. Będzie tam mnóstwo typowego brzmienia Offspring — ciężkie, szybkie i melodyjne dźwięki w połączeniu z mocnym uderzeniem basu, perkusji i gitar. To jest to, co kochamy.

Noodles mówił również o tym, jak zmieniła się interakcja z odbiorcami w dzisiejszych czasach i czy dla zespołów takich jak The Offspring ma sens wydawanie albumów o pełnej długości:

Teraz świat jest inny. Myślimy, żeby nagrać płytę. Myślimy o muzyce jak o pełnym albumie, w taki sposób dorastaliśmy, więc cały czas tak się czujemy. Ale odkąd masz internet i możesz wydawać rzeczy praktycznie natychmiast, co właściwie sprawia, że fani na coś oczekują? Myślę, że fani reagują na to w sposób „Hej gościu, chcemy nowości teraz!”. Słyszę to całymi dniami na Twitterze i na Facebooku. „Gdzie nowe materiały? Chcemy ich teraz! Nie chcemy czekać.”. Cóż, w dzisiejszych czasach rzeczywiście nie musisz długo czekać.

Poniżej możecie wysłuchać „Coming For You”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group