terazmuzyka.pl
Koncerty 260V  
mg | 21 lutego 2020
0

The Pineapple Thief w Polsce. Wystartowała sprzedaż biletów

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na zapowiedziane niedawno dwa polskie koncerty zespołu The Pineapple Thief.

Zespół The Pineapple Thief ponownie pojawi się w naszym kraju. Formacja ogłosiła właśnie szczegóły trasy koncertowej po Europie. Muzycy zagrają w dwóch polskich miastach jeszcze w tym roku:
  • 17 listopada - klub Studio, Kraków
  • 18 listopada - klub Stodoła, Warszawa

Zgodnie z zapowiedzią, dziś do sprzedaży ogólnej trafiły wejściówki na oba koncerty. Poniżej więcej informacji:

The Pineapple Thief zapowiadają wydanie nowego albumu oraz trasę koncertową, która będzie promowała nadchodzące wydawnictwo! Po sukcesie europejskich oraz amerykańskich koncertów, związanych z promocją albumu „Dissolution", zespół ponownie rusza w trasę, która obejmie ponad 40 występów w 18 krajach.

Po wydaniu świetnie przyjętego przez krytyków 12. albumu studyjnego „Dissolution" w lecie 2018 roku, The Pineapple Thief zaprezentowali swoje dynamiczne, progresywne, post-rockowe brzmienie i wciągające, melancholijne melodie w Europie, Kanadzie, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Nagrania z tych występów zostały opublikowane na albumie „Hold Our Fire" - trzecim w dorobku zespołu albumie koncertowym.  


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 429V  
1

Download Festival 2020 odwołany

mg | 26 marca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group