terazmuzyka.pl
Newsy 3908V  
rf | 2 marca 2018
20

The Rolling Stones. Bilety na koncert w Polsce sprzedane w rekordowym czasie

Koncert The Rolling Stones w Polsce sprzedał się w rekordowym tempie.

Jak podaje Eventim bilety na koncert The Rolling Stones w Polsce zostały wyprzedane. W dwa dni rozeszło się 50 tysięcy biletów.

Brytyjscy fani The Rolling Stones oburzeni cenami biletów

Bilety na koncert The Rolling Stones w Polsce trafiły do ogólnej sprzedaży dzisiaj o 10.00. Wczoraj część puli dostępna była w przedsprzedaży wyłącznie dla użytkowników Eventim. Pomimo wysokich cen, 50 tysięcy biletów rozeszło się w dwa dni.

The Rolling Stones wystąpią w Polsce, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, 8 lipca, na zwieńczenie tegorocznej części trasy No Filter. Jest to kontynuacja zeszłorocznej trasy, która objęła kraje Europy Zachodniej. Najtańsze bilety kosztowały 395 PLN, a za najdroższe trzeba było zapłacić 1950 PLN.

Poniżej możecie zapoznać się z datami wszystkich koncertów tegorocznej trasy.

  • 17 May, Dublin, Ir, Croke Park
  • 22 May, London, Uk, London Stadium
  • 25 May, London, Uk, London Stadium
  • 5 June, Manchester, Uk, Old Trafford Football Stadium
  • 9 June, Edinburgh, Uk, Bt Murrayfield Stadium
  • 15 June, Cardiff, Uk, Principality Stadium
  • 19 June, London, Uk, Twickenham
  • 22 June, Berlin, De, Olympiastadion
  • 26 June, Marseille, Fr, Orange Vélodrome
  • 30 June, Stuttgart, De, Mercedes-Benz Arena
  • 4 July, Prague, Cz, Letnany Airport
  • 8 July, Warsaw, Pl, Pge Narodowy Stadium

The Rolling Stones od czasu powrotu w 2012 roku z okazji 50-lecia działalności regularnie koncertują na całym świecie. Grupa odbyła już dwie trasy koncertowe po Ameryce Północnej, dwie po Europie, a także odwiedziła Azję, Australię i Amerykę Południową. Jednym z przystanków południowoamerykańskiej trasy był darmowy koncert na Kubie, 25 marca 2016 roku, który obejrzało pół miliona osób. Koncert trafił na DVD zatytułowane „Havana Moon”.

Komentarze (20)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ptasiek [94.251.***.***] dodano: 02.03.2018, 13:27 #1
Z tymi biletami to duża ściema, mój kumpel przez dwa dni próbował kupić i mu się nie udało. Po dodaniu do koszyka i przejściu "drzewka" weryfikacji (że nie jest robotem) dostawał info, że bilet już nie dostępny :/
Pokaż odpowiedzi (4)
bbfan [77.255.***.***] dodano: 02.03.2018, 13:50 #6
Moim zdaniem wielu ludzi kupuje na zasadzie - znam dwie piosenki, pochwalę się, że byłem...

Jest masa fajnych kapel, lepszych muzycznie, bilety są tańsze, ale cóż...
Pokaż odpowiedzi (2)
Kropson [188.146.***.***] dodano: 02.03.2018, 14:17 #9
W rekordowym tempie, bo bilety musiały zasilić zasoby innych stron, na których można je teraz kupić 2x drożej. Ja próbowałam 2 dni bez skutku. A złodziejom płaciła nie będę, gdyby ludzie u nich nie kupowali to proceder by upadł.
Pokaż odpowiedzi (2)
labutanol [80.48.***.***] dodano: 02.03.2018, 14:58 #12
Trzeba było pomyśleć o kupnie biletów wcześniej. Większość ludzi kupiła na luzie bilety 27 lutego w przedsprzedaży (między innymi ja)
rataj [94.254.***.***] dodano: 02.03.2018, 18:57 #13
Żeby kupić spokojnie wystarczyło zapisać się na stonesowy newsletter. Żeby kupić w ogóle to ja podziękowałem. Ceny niestety kosmiczne. Najlepsze były pakiety. VIPowski na płytę (miejsca z tych najtańszych)??? Dla mnie to przesada i przerzucam się na małe koncerty klubowe. Można za te pieniądze obskoczyć kilka. Wielkie gwiazdy przesadziły lekko, ale skoro bilety się sprzedały to nic się w tej materii nie zmieni. Będzie jeszcze gorzej.
Tomas71 dodano: 02.03.2018, 19:30 #14
The Beatles vs The Rolling Stones?
Bez dwóch zdań wygrywa Lennon, McCartney, Harrison i Starkey Uśmiech
janusz [90.203.***.***] dodano: 02.03.2018, 19:42 #15
Piszecie, że są lepsze kapele. Że Led Zeppelin, że Pink Floyd itp. Dobrze. Możecie sobie tak pisać. A ja uważam, że Stonesi są jak Mercedes wśród samochodów.
Vampirro dodano: 02.03.2018, 20:30 #16
Tak działa wolny rynek. Najpierw, że bilety za drogie i skandal (a było w tym sporo racji), a teraz, że wszystkie wyprzedane. Czy się lubi czy nie, Kamyczki są kultowe i dobrze o tym wiedzą.
Kkz [78.11.***.***] dodano: 03.03.2018, 09:26 #17
CO ZA BZDURA BILETY NADAL SA DOSTEPNE NA WYDARZENIE W PRADZE SIE WCZORAJ BILETY SKONCZYLY A NA POLSKI NADZIEWANY STADION SA JESZCZE DOSTEPNE CENY NAJDROZSZE W EUROPIE A JAKOSC DZWIEKU NA NARODOWYM WATPLIWA