terazmuzyka.pl
Newsy 443V  
mg | 21 maja 2018
0

„The Voice of Poland”. Duże zmiany w jury nowej edycji

Zakończyły się spekulacje dotyczące obsady jury nowej edycji emitowanego w Telewizji Polskiej muzycznego show „The Voice of Poland”. Nie zabrakło niespodzianek!

Już od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w składzie jurorskim „The Voice of Poland” dojdzie do dużych zmian. Najczęściej pisano, że w składzie pojawi się Natalia Nykiel. Właśnie okazało się, że nie jest to informacja prawdziwa, ale zmiany w składzie jury faktycznie są bardzo duże.

Yes w Polsce. Wygraj podwójne zaproszenie na koncert [KONKURS]

W opublikowanej właśnie zapowiedzi nowego sezonu show emitowanego na TVP przeczytać możemy:

Na fotelach zasiądą: ulubieniec widzów z jedną wygraną na koncie – Michał Szpak, Trenerka drugiej edycji – Partycja Markowska oraz dwóch debiutantów: Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży!

W kwietniu ruszyły castingi do 9. edycji „The Voice of Poland”. Program będzie można obejrzeć w jesiennej ramówce Drugiego Programu Telewizji Polskiej. W dotychczasowych edycjach na jurorskich fotelach mogliśmy zobaczyć między innymi: Tomsona i Barona (brali udział w siedmiu z ośmiu edycji), Andrzeja Piasecznego, Edytę Górniak, Marka Pierkarczyka, Nergala czy Marię Sadowską.

Skład prowadzących 9. edycję nie uległ zmianie. Będą to: Tomasz Kammel, Maciej Musiał, Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka i Jankes.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 286V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group