terazmuzyka.pl
Film / serial 201V  
mg | 9 września 2020
0

„The Walking Dead: World Beyond” na nowym zwiastunie [WIDEO]

Spin-off popularnej produkcji o apokalipsie zombie będzie miał swoją premierę za kilka tygodni. Co przyniesie nam „The Walking Dead: World Beyond”?

Zapowiedziany już jakiś czas temu serial „The Walking Dead: World Beyond” opowie historię grupy młodzieży, która opuszcza rodzinne miasto i wyrusza w podróż przez świat opanowany przez zombie. Produkcja jest spin-offem niezwykle popularnego w ostatnich latach serialu „The Walking Dead”, a ma na celu pokazanie innej, nieznanej widzom strony apokalipsy, która nawiedziła Ziemię.

Wiadomo, że „The Walking Dead: World Beyond” będzie składało się z dwóch sezonów, za które odpowiedzialni są Scott Gimple i Matthew Negrete. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź serialu, który będzie miał swoją premierę 4 października w stacji AMC. Data nie jest przypadkowa, ponieważ tego samego dnia wyemitowany zostanie finałowy odcinek 10. sezonu „The Walking Dead”.

Poniżej wspomniany trailer:

W produkcji pojawią się następujący główni bohaterowie: Iris (Aliyah Royale), Hope (Alexa Mansour), Eltona (Nicolas Cantu) i Silasa (Hal Cumpston).

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group