terazmuzyka.pl
Newsy 2717V  
rf | 8 września 2017
1

Thirty Seconds To Mars oddaje hołd pięciu artystom jednym utworem

Zespół Thirty Seconds To Mars wykonał utwór, w którym połączył twórczość Prince’a, Davida Bowiego, Soundgarden, Linkin Park i George’a Michaela.

Thirty Seconds To Mars wystąpił w studiu radia BBC, w którym wykonał specjalny utwór, na który składały się fragmenty utworów „Purple Rain” Prince’a, „Heroes” Davida Bowiego, „Black Hole Sun” Soundgarden, „Crawling” Linkin Park i „Freedom” George’a Michaela.

Jared Leto zaskoczony, że nie będzie Jokerem

Poniżej możecie wysłuchać tego niezwykłego utworu.

Co wiemy o nowej płycie Thirty Seconds To Mars?

Dowodzony przez Jareda Leto zespół Thirty Seconds To Mars przygotowuje nowy album studyjny. Grupa udostępniła już nowy utwór, zatytułowany „Walk On Water”.

Wokalista, Jared Leto, nazywa najnowszy singel „minimalistyczną odą”:

Po czterech długich latach, tysiącach godzin, trylionach sekund nareszcie zdołaliśmy skończyć tę pieprzoną piosenkę. Nie jestem pewien, co dokładnie mogę powiedzieć o tym utworze. Szczerze, to stęskniłem się za wami. Nie mogę się doczekać kiedy wrócimy na trasę i jestem naprawdę dumny, że mogę się podzielić pierwszym singlem z naszego nowego albumu. I tak, pracowaliśmy nad tym przez 4 lata. Ostatni album ukazał się kiedy nie było jeszcze samochodów jeżdżących bez kierowcy, fidget spinnerów, prezydenta Trumpa, a Jon Snow nawet jeszcze nie umarł.

Tytuł i data premiery nowego albumu nie są jeszcze znane, ale najprawdopodobniej ukaże się on jeszcze w tym roku. Leto w wywiadzie dla „NME” powiedział o nadchodzącej płycie Thirty Seconds to Mars następujące słowa:

Ten album będzie się bardzo, bardzo różnił od naszych wcześniejszych płyt. Myślę, że ostatnia płyta mogła być pomostem między tym, gdzie byliśmy, a tym gdzie znajdziemy się z nową płytą. Wierzę w to, że nie ma nic złego w porzuceniu przeszłości i eksplorowaniu nowych terenów, co właśnie robimy.

Thirty Seconds To Mars powstał w 1998 roku z inicjatywy Jareda Leto i jego brata Shannona. Zespół ma na koncie cztery albumy: „30 Seconds to Mars” (2002), „A Beautiful Lie” (2005), „This Is War” (2009), dyskografię zamyka z kolei płyta „Love, Lust, Faith and Dreams” z 2013 roku. Jared Leto oprócz działalności w zespole, aktywnie udziela się jako aktor. Mogliśmy go obejrzeć w takich filmach, jak „Fight Club” (reż. David Fincher, 1999), „American Psycho” (reż. Mary Harron, 2000), „Requiem dla snu” (reż. Darren Aronofsky, 2000), a ostatnio jako Jokera w „Suicide Squad” (reż. David Ayer, 2016). W październiku będzie można wokalistę Thirty Seconds to Mars obejrzeć w sequelu „Łowcy Androidów” - „Blade Runner 2049”. Ponadto artysta potwierdził też udział w filmie zatytułowanym „Bloodshot”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
bivi [79.190.***.***] dodano: 08.09.2017, 10:18 #1
Warto zapamiętać też Oscara 2014 dla Leto za niesamowitego Rayona w Dallas Buyers Club..
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group