terazmuzyka.pl
Newsy 802V  
rf | fot. ღ ℂℏ℟ḯʂ ღ | 8 lipca 2019
0

Thom Yorke (Radiohead) zachwycony piosenkarką Billie Eilish

Wokalista Radiohead przyznał, że bardzo podoba mu się to, co robi Billie Eilish.

Thom Yorke opowiedział, jak zabrał swoją córkę na koncert Billie Eilish i został fanem artystki. Młoda piosenkarka podbija teraz listy przebojów i występuje na największych festiwalach.

Szczegóły nowej płyty Thoma Yorke'a

W wywiadzie dla „The Times” Thom Yorke opowiedział, jak ze swoją rodziną poszedł na koncert Billie Eilish, na którym był też Sam Smith. Wokalista Radiohead przyznał, że podoba mu się to, co robi Billie:

Lubię Billie Eilish. Robi wszystko po swojemu. Nikt jej nie mówi, co ma robić.

Wcześniej pochlebnie na jej temat wypowiadał się Dave Grohl:

Moje córki mają obsesję na punkcie Billie Eilish. To, co dzieje się dzisiaj wokół niej, przypomina to, co działo się wokół Nirvany w 1991 roku. Ludzie mówią „rock jest martwy”. Gdy patrzę na kogoś takiego, jak Billie Eilish, jestem przekonany, że rock wcale nie jest martwy.

Billie Eilish urodziła się w grudniu 2001 roku w Los Angeles. Swoją karierę rozpoczęła w 2015 roku, nagrywając utwór „Ocean Eyes”, który rok później pokrył się w USA platyną. W 2017 roku wydała płytę EP „Don’t Smile At Me”, która dotarła do top 20. w USA i UK. Jej piosenki trafiły także na ścieżkę dźwiękową serialu „13 powodów”. Na wiosnę 2019 ukazał się jej debiutancki album „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”.

Pod koniec czerwca Billie Eilish była jedną z gwiazd festiwalu Glastonbury.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 689V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group