terazmuzyka.pl
Newsy 5887V  
mg | 27 marca 2020
1

Till Lindemann (Rammstein) na intensywnej terapii. Powodem koronawirus!

Wokalista zespołu Rammstein przebywa obecnie na intensywnej terapii. Jak donosi niemiecki „Bild”, uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

Zaledwie kilkanaście dni temu Till Lindemann zagrał koncert w Moskwie – odbył się on 15 marca. Podobno zaraz po powrocie do Berlina bardzo źle się poczuł i szybko pojawiła się wysoka gorączka. Artysta trafił do szpitala, gdzie przebadano go na obecność koronawirusa. Test miał dać wynik pozytywny, natomiast sam artysta bardzo źle znosi zakażenie.

Wszystkie te informacje przekazał niemiecki „Bild”. W tekście zaznaczono, że obecnie Lindemann przebywa na oddziale intensywnej terapii. Co jednak ważne, stan muzyka się poprawił i czuje się lepiej. – Nic nie zagraża jego życiu – napisano w „Bildzie”.

Till Lindemann to jeden z najbardziej znanych wokalistów metalowych. Od wielu lat jest frontmanem niemieckiego zespołu Rammstein, a dodatkowo angażuje się w projekt „Lindemann”, który współtworzy z Peterem Tägtgrenem. To właśnie w związku z trasą pobocznego projektu przebywał w Moskwie w połowie tego miesiąca.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Carlos... [31.0.***.***] dodano: 27.03.2020, 18:47 #1
O matko.... Zdrowia... Zdrowia.... Pewnie nie zagrają trasy. Mam bilety na lipiec... Ale niech zdrowieje... Żeby wiele lat grał...
Zobacz także
Newsy 763V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group