terazmuzyka.pl
Newsy 4677V  
mg | fot. Sven Mandel | 27 marca 2020
2

Till Lindemann (Rammstein) zarażony koronawirusem? Pojawiło się sprostowanie

Niemiecki „Bild” poinformował, że Till Lindemann z Rammstein trafił na oddział intensywnej terapii z powodu zarażenia koronawirusem. Prawda jest jednak nieco inna.

Wszystkie światowe media obiegła informacja, że Till Lindemann trafił na oddział intensywnej terapii z powodu zarażenia koronawirusem. Okazuje się jednak – jak kilka godzin po pierwszej publikacji sprostował „Bild” – że wokalista faktycznie trafił na wspomniany oddział, ale jedynie z podejrzeniem zachorowania na COVID-19.

Zrobiono mu wówczas testy laboratoryjne, które wskazały wynik ujemny i wykluczyły zachorowanie na koronawirusa. W tych okolicznościach Lindemann ma zostać przeniesiony na inny oddział. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Till Lindemann to jeden z najbardziej znanych wokalistów metalowych. Od wielu lat jest frontmanem niemieckiego zespołu Rammstein, a dodatkowo angażuje się w projekt „Lindemann”, który współtworzy z Peterem Tägtgrenem. To właśnie w związku z tym pobocznym projektem zagrał 15 marca koncert w Moskwie, zanim zdecydowano o anulowaniu reszty trasy koncertowej.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Trick [31.0.***.***] dodano: 27.03.2020, 20:12 #1
Wielu ludzi już trafiło na oddział intensywnej terapii, w stanie ciężkim, w celu przeprowadzenia rutynowych badań
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 761V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group