terazmuzyka.pl
Pitbulek 1045V  
rf | 6 lipca 2019
3

Tim Ripper Owens wolałby zobaczyć hologram Kiss niż prawdziwy zespół

Tim Ripper Owens nie jest przeciwny hologramom. Właściwie to niektóre zespoły wolałby oglądać w formie hologramów niż na żywo.

Tim Ripper Owens bierze udział w trasie hologramu Ronniego Jamesa Dio, śpiewając gościnnie w kilku utworach. Wokalista twierdzi, że takie koncerty są po prostu formą rozrywki. Jednocześnie przyznał, że są artyści, których wolałby oglądać w formie hologramu niż na żywo na scenie. Na przykład Kiss.

W wywiadzie dla „Rock Titan” powiedział:

Czasami myślę sobie, że wolałbym oglądać na scenie hologramy Kiss niż prawdziwy zespół.

Kiss jest w trakcie pożegnalnej trasy koncertowej, która przyciąga tłumy rozentuzjazmowanych fanów. Jednak nie wszyscy są zachwyceni koncertami zespołu. Pojawiły się głosy, że część partii wokalnych Paula Stanleya jest z playbacku. Pojawili się nawet fani, którzy żądali z tego powodu zwrotu pieniędzy za bilet. O jednej z takich historii opowiedział Eddie Trunk, w programie „Trunk Nation” na falach SiriusXM:

Znam gościa, który wydał tysiaka na cztery bilety Kiss w Bostonie. Nigdy nie widział wcześniej Kiss na żywo. Gdy zobaczył na YouTube, że nie wszystko na koncercie będzie na żywo, zwrócił się do Ticketmaster mówiąc: „Zapłaciłem za zespół na żywo, a on nie gra w pełni na żywo. Chcę zwrotu pieniędzy”. Dwadzieścia cztery godziny później Ticketmaster zwrócił mu pieniądze. Interesujące. Jest to osoba, która funkcjonuje w tym przemyśle, a nie jakiś fan, który próbuje zrobić zamieszanie.

Kiss w ramach pożegnalnej trasy wystąpił także w Polsce. Relację z tego koncertu przeczytacie niedługo na łamach „Teraz Rocka”.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Diz [89.71.***.***] dodano: 06.07.2019, 13:00 #1
Niech nie pieprzy głupot tylko idzie na koncert. W Krakowie byli fantastyczni i to było prawdziwe KISS.
Pokaż odpowiedzi (1)
Potas [188.147.***.***] dodano: 06.07.2019, 15:27 #3
Tim Ripper Owens nie jest przeciwnikiem hologramów za to ja jestem przeciwnikiem Toma Rippera Owensa i jego głupich komentarzy. I jestem przeciwny że z braku sławy napędza sobie fejmy pisaniem bzdetów
Zobacz także
Pitbulek 1686V  
1

Gwiazdy rocka żegnają Kobego Bryanta

rf | fot. Christopher Johnson | 27 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group